Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna


Biura działki i tereny inwestycyjne

POMOC PUBLICZNA

Prowadząc działalność gospodarczą na terenie Łódzkiej SSE, korzystasz z pomocy publicznej przyznanej w formie zwolnienia z podatku dochodowego od osób prawnych lub osób fizycznych. Istnieje także możliwość zwolnienia z podatku od nieruchomości.

 

Branża MŚP
Branża IT
Farmacja
BPO
Automotive
AGD

 

AKTUALNOŚCI

29.11.2018

Jitiv zwycięzcą Envicon Startup Battle

Dominik Ciurko z projektem Jitiv najlepszym startupem I edycji Startup Battle organizowanej przez Abrys dla Środowiska oraz ŁSSE i Startup Spark w trakcie 22. Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska Envicon.                      

CZYTAJ WIĘCEJ
28.11.2018

Finanse i technologia w Łodzi

Na styku finansów i technologii, Polska ma ambicję zostać liderem, a pracują na to nie tylko startupy i korporacje, ale również sektor publiczny.                                  

CZYTAJ WIĘCEJ
23.11.2018

Business Mixer ŁSSE w klimacie bawarskim

Na pełnej sali w Fabryce Grohmana ponad 150 przedstawicieli firm wymieniało się kontaktami i szukało przestrzeni do współpracy podczas 6. edycji Business Mixera w ŁSSE.                              

CZYTAJ WIĘCEJ
07.11.2018

Newsletter ŁSSE S.A.

Oddajemy w Państwa ręce kolejny newsletter, zapis aktywności Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w ósmym i dziewiątym miesiącu 2018 roku. Opowiadamy o naszych sukcesach, aktualnych przedsięwzięciach, działaniach z zakresu CSR i planach na przyszłość. Poniższy dokument wypełniliśmy zdjęciami. Zachęcamy do lektury.

CZYTAJ WIĘCEJ
31.10.2018

6. Edycja Business Mixera Łódzkiej SSE

Z przyjemnością, po raz szósty, zapraszamy Państwa na Business Mixer Łódzkiej SSE, podczas którego każdy uczestnik weźmie udział w serii bezpośrednich spotkań biznesowych. Inwestorzy ŁSSE, startupy, firmy członkowskie Izb – blisko 200. przedstawicieli biznesu z całej Polski w jednym miejscu.

CZYTAJ WIĘCEJ
29.10.2018

Zgłoś się do ENVICON Startup Battle

Startup Spark wraz z firmą Abrys dla Środowiska zapraszają do udziału w Envicon Startup Battle. Prezentacja zakwalifikowanych startupów tworzących rozwiązania z zakresu ochrony środowiska odbędzie się podczas 22. Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska Envicon Environment – największego i najbardziej rozpoznawalnego wydarzenia

CZYTAJ WIĘCEJ
ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

INWESTORZY

PARTNERZY