Deloitte

 

deloitte logo

Biuro Deloitte w Łodzi koncentruje się na świadczeniu najwyższej jakości usług z zakresu doradztwa podatkowego oraz audytu, szczególną uwagę poświęcając wspieraniu nowych inwestorów oraz inwestycji w centralnej Polsce.
Usługi Deloitte dla przedsiębiorstw zainteresowanych ŁSSE
Nasi eksperci z zakresu doradztwa podatkowego kompleksowo wspierają przedsiębiorstwa na wszystkich etapach działalności inwestycyjnej w specjalnych strefach ekonomicznych.
Obejmuje ona:

  • wprowadzenie do SSE,
  • rozszerzenie działalności w ramach SSE na terenach prywatnych,
  • rozliczanie działalności na terenie SSE,
  • podatkowe przeglądy strefowe oraz optymalizacje w zakresie podatkowego ujmowania rozliczeń dokonywanych przez przedsiębiorców strefowych,
  • dyskontowanie wydatków inwestycyjnych,
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania na wszelkiego rodzaju inwestycje dotyczące m. in. tworzenia i rozwoju nowych przedsiębiorstw, w tym rozwoju centrów usług, wdrażania innowacyjnych technologii, badań i rozwoju, szkoleń, staży i praktyk oraz ochrony środowiska,
  • szkolenia z zakresu prawa podatkowego oraz unijnego prawa konkurencji ze szczególnym naciskiem na podatkowe aspekty działalności prowadzonej na terenie w SSE.

Ponadto nasze usługi obejmują wsparcie w zakresie rozliczania podatków pośrednich, bezpośrednich, optymalizację podatkową, pomoc w postępowaniach podatkowych, optymalizacji podatkowej cen transferowych oraz wsparcie w uzyskiwaniu pomocy publicznej. W zakresie usług audytorskich wykonujemy badania sprawozdań finansowych według standardów polskich i międzynarodowych a także inne usługi doradcze związane z rachunkowością.
Szkolenia i publikacje
Oferujemy także bogatą ofertę szkoleniową dla firm, obejmującą bezpłatne uczestnictwo w webcastach oraz podcastach prowadzonych regularnie przez ekspertów firmy Deloitte.
Więcej informacji na temat wirtualnych spotkań na stronie www2.deloitte.com/pl/pl/pages/webcasty/articles/webcasty.html.
Prowadzimy również bezpłatny system dystrybucji informacji podatkowych, prawnych, finansowych i gospodarczych, który umożliwia m.in. selekcję otrzymywanych publikacji, rejestrację na nasze konferencje: www2.deloitte.com/pl/pl/footerlinks/subskrypcje.html?icid=bottom_subskrypcje.

Kontakt:
Biuro Deloitte w Łodzi
Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 76
90 -330 Łódź
Tel. +48 (42) 290 61 00
Fax +48 (42) 290 61 01
www.deloitte.com/pl

Małgorzata Zając
Dyrektor w Dziale Doradztwa Podatkowego
mazajac@deloittece.com
(42) 290 61 00

Piotr Niedziela
Dyrektor w Dziale Audytu
pniedziela@deloittece.com
(42) 290 60 00

Informacje ogólne o Deloitte:
Deloitte posiada swoja biura w ponad 150 krajach na świecie. W niezależnych od siebie firmach Deloitte na całym świecie pracują wspólnie dziesiątki tysięcy profesjonalistów, świadcząc klientom usługi z zakresu:

audytu,
doradztwa podatkowego,
doradztwa finansowego,
zarządzania ryzykiem,
doradztwa prawnego (kancelaria prawnicza)
zarządzania kapitałem ludzkim,
zarządzania procesami,
zarządzania strategicznego,
doradztwa IT

Nad Wisłą jesteśmy obecni od 1990 roku. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu, wysokim kwalifikacjom pracowników oraz innowacyjnemu i energicznemu podejściu możemy zaoferować klientom najwyższą jakość i efektywność realizacji prac. Jako jedna z wiodących firm doradczych w kraju świadczymy usługi profesjonalne w całej Polsce, a biura posiadamy w największych miastach, tj.:

Warszawie
Gdańsku
Łodzi
Katowicach
Krakowie
Poznaniu
Rzeszowie
Szczecinie
Wrocławiu