Alior Bank

Alior Bank jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się banków w Polsce. Bank kieruje ofertę do klientów indywidualnych i biznesowych. Rozwiązania Banku z obszaru bankowości korporacyjnej zostały opracowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie i najlepsze praktyki rynkowe, łącząc tradycyjną bankowość z nowoczesnymi produktami i usługami.

Alior Bank zdobył zaufanie blisko 3 mln klientów, w tym 120 tys. firm. Aktywa Banku wynoszą 37,3 mld zł, co plasuje go obecnie na 13. miejscu wśród największych banków w Polsce pod względem sumy bilansowej. Udziały rynkowe Alior Banku wynoszą ponad 3 proc. Od marca 2014r. akcje Alior Banku wchodzą w skład indeksu WIG20 skupiającego największe i najbardziej płynne spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Pozycję rynkową Alior Bank umacnia dzięki ofercie nowatorskich produktów i usług, wyznaczających nowe standardy w polskiej bankowości oraz czwartej co do wielkości bankowej sieci dystrybucji, zatrudniającej ponad 6000 pracowników i składającej się z 311 oddziałów, 12 centrów biznesowych i 530 placówek partnerskich.

Alior Bank był wielokrotnie wyróżniany w Polsce i na arenie międzynarodowej za najwyższą jakość oferowanych produktów i usług oraz efektywność modelu biznesowego, otrzymując m.in. tytuł „Najlepszy Bank w Polsce 2014” w rankingu „Global Finance” oraz „Najlepszy Bank w Polsce 2013” w zestawieniach „Euromoney Awards for Excellence” i magazynu „The Banker”.

Alior Bank
Regionalne Centrum Biznesowe w Łodzi
90-318 Łódź, ul. Sienkiewicza 82/84

Osoba kontaktowa:
Aleksander Wiliński

Dyrektor Regionu
Aleksander.Wilinski@alior.pl

Tel. 723 685 290

www.aliorbank.pl

alior