Finanse dla firm

„Finanse dla Firm” to firma doradcza wyspecjalizowana w pozyskiwaniu środków finansowych dla biznesu. Działamy od 2000 roku. Opracowujemy wnioski o finansowanie do różnych instytucji, biznes plany, strategie rozwoju, audyty ekonomiczno – technologiczne, programy naprawcze. Pomagamy naszym Klientom uzyskać kredyty inwestycyjne, obrotowe, leasing itp.

Inwestorom planującym działalność w specjalnych strefach ekonomicznych oferujemy kompleksową pomoc w przygotowaniu dokumentacji do przetargu, opracowanie biznes planu, a także zorganizowanie finansowania inwestycji. Od 2003 roku efektywnie zrealizowaliśmy 46 takich projektów.

Specjalizujemy się także w:

  • efektywnym pozyskiwaniu dotacji z UE,
  • organizowaniu konkursów na finansowanie większych projektów inwestycyjnych,
  • kojarzeniu różnych przedsięwzięć biznesowych,
  • pośrednictwie w obrocie nieruchomościami.

Naszymi klientami są firmy z całej Polski, tak międzynarodowe koncerny, jak i przedsiębiorstwa z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Nasz styl pracy polega na bliskim kontakcie z klientem i mocnym angażowaniu się w jego sprawy.

Charakteryzuje nas wysoka dyspozycyjność i sprawność w działaniu oraz indywidualne podejście do każdego projektu.Potwierdzeniem najwyższej jakości usług doradczych jest uzyskanie przez właściciela „Finanse dla Firm” Piotra Witkowskiego tytułu Certified Management Consultant (CMC), przyznawanego według procedur International Council of Mangement Consulting Institutes. Tytuł jest uznawany w ponad trzydziestu największych krajach świata.

W biznesie ważne jest to, aby zdążyć na czas i być na czasie. Z nami jest łatwiej. Zapraszamy do współpracy.

Piotr Witkowski CMC

 

 

 

 

 

Finanse dla Firm
90-303 Łódź, ul. Brzeźna 4,
tel/fax (0-42) 637 65 50,
mobile: 0-605 294 716
e-mail: biuro@finansefirm.pl
www.finansefirm.pl