Tomasz Sadzyński, Prezes ŁSSE S.A., Menedżerem Roku 2013

17.01.2014

W dniu 16 stycznia 2014 roku po raz szósty rozdano statuetki Menedżera Roku 2013. Tegoroczną edycję konkursu "Dziennika Łódzkiego" i Loży Łódzkiej BCC w kategorii małych i średnich wygrał Tomasz Sadzyński, prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

W kategorii dużych firm wygrała Ewa Pluta, dyrektor generalny łódzkiej firmy Ariadna S.A. Fabryka Nici.  
Tomasz Sadzyński podkreśla, że ma za sobą wyjątkowy rok w ŁSSE, podczas którego spółka rozszerzyła działalność i doprowadziła do końca rewitalizację zabytkowej fabryki Ludwika Grohmana.

Ewa Pluta podkreśla, że prowadzona przez nią Aridana przeszła suchą stopą przez kryzys, mimo kłopotów, które trawią całą branżę przemysłu lekkiego. Dla pani dyrektor zwycięstwo w naszym plebiscycie to kontynuacja dobrej passy – ostatnio zdobyła Nagrodę Gospodarczą Województwa Łódzkiego. 

13

Laureaci i nominowani szóstej edycji konkursu Menedżer Roku 2013

Oprócz głównych statuetek, jak co roku, przyznano nagrodę dla partnera Polskapresse. W tym roku otrzymał ją Sławomir Murawski, dyrektor Manufaktury. Po raz drugi wręczona też została nagroda Wielki Kreator, której pomysłodawcą jest Narodowe Centrum Kultury. W tym roku zwycięzcą została firma Listonic. 

Nagrody wręczono podczas uroczystej gali w pięknych wnętrzach Pomorska 21. Domu Towarzystwa Kredytowego.

 

źródło: Dziennik Łódzki

foto: Grzegorz Gałasiński / Dziennik Łódzki

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY