PL – Program partner

27.01.2014

Program Partner Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej ma za zadanie zrzeszać firmy rekomendowane przez ŁSSE S.A. oraz promować je wśród Inwestorów Strefy, jako sprawdzonych i godnych zaufania partnerów biznesowych. Jego głównym celem jest ułatwienie Partnerom dotarcia do obecnych i potencjalnych inwestorów.

Wśród Partnerów ŁSSE S.A. znajdują się firmy reprezentujące różne rodzaje działalności – związane z dostarczaniem usług kluczowych dla naszych Inwestorów – zaczynając od branży budowlanej, consultingowej, poprzez doradztwo personalne, dostawców mediów i inne.

Nasi Partnerzy oferują profesjonalne usługi, mają doświadczenie i są liderem w swojej branży. Polecamy ich jako rzetelnych i solidnych partnerów biznesowych.

Partnerzy ŁSSE S.A. to przede wszystkim firmy z regionu łódzkiego lub od dłuższego czasu z naszym regionem związane. Zależność ta wynika z chęci promowania lokalnych przedsiębiorców oraz wspierania rozwoju gospodarczego woj. Łódzkiego.

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy partnerskiej z ŁSSE S.A., prosimy o kontakt w tej sprawie z Magdą Kubicką, tel. (+48) 42 275 50 58, magda.kubicka@sse.lodz.pl

 

ZAŁĄCZNIKI:

      
 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY