1st Grand Speed Business Mixer w Łodzi

16.02.2014

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., MCKB i Grupa Raben we współpracy z Partnerami mają zaszczyt zaprosić Państwa na 1st Grand Speed Business Mixer w Łodzi. 

Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu w wyjątkowym miejscu i zdobądź nowe kontakty biznesowe!

1st Grand Speed Business Mixer w Łodzi

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na 1st Grand Speed Business Mixer w Łodzi, podczas którego każdy uczestnik weźmie udział w serii bezpośrednich spotkań. Jest to idealna szansa, aby zaprezentować firmę, wymienić się wizytówkami, zawrzeć nowe kontakty i znaleźć odpowiednich kooperantów, dostawców i klientów.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny jedynie dla inwestorów i partnerów Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz członków Izb – Partnerów wydarzenia.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, liczy się kolejność zgłoszeń. E-mail potwierdzający rejestrację zostanie przesłany do 25 lutego 2014 r.

Uwaga: do udziału w 1st Grand Speed Business Mixer zapraszamy jedynie jednego przedstawiciela firmy. Inni przedstawiciele (maks. 3 osoby z firmy) są mile widziani podczas networkingu. Wszelkie niezbędne szczegóły opisane są w REGULAMINIE WYDARZENIA. 

 

MAPA DOJAZDU (kliknij na obrazek, aby powiększyć)

1st Grand Speed Business Mixer w Łodzi

 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY