JONES LANG LASALLE PL

20.02.2014

 

Jones Lang LaSalle (NYSE: JLL) jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą kompleksowe usługi na rynku nieruchomości, umożliwiając wzrost wartości klientom zainteresowanym najmem, obrotem lub inwestowaniem na tym rynku. Jones Lang LaSalle obsługuje klientów w 70 krajach w ponad 1000 lokalizacjach na świecie. Dochód firmy w 2012 roku wyniósł ponad 3,9 mld USD. Jones Lang LaSalle zarządza obiektami o łącznej powierzchni ponad 240 mln mkw. na całym świecie. W 2012 roku firma zrealizowała transakcje o łącznej wartości 63 mld USD. LaSalle Investment Management (spółka w ramach grupy Jones Lang LaSalle), zarządza aktywami o łącznej sumie około 47,7 mld USD i należy do największych tego typu firm na światowym rynku nieruchomości. W Polsce Jones Lang LaSalle działa od 1994 roku.

Jones Lang LaSalle oferuje pełen zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi – biurami, centrami handlowymi oraz powierzchniami magazynowo – przemysłowymi:

– Wynajem (zarówno w imieniu wynajmującego, jak jak i najemcy) nieruchomości

– Wycena nieruchomości

– Zarządzanie projektami

– Doradztwo inwestycyjne przy zakupie i sprzedaży nieruchomości i gruntów

– Doradztwo przy pozyskiwaniu finansowaniaJ

– Doradztwo techniczne

– Raporty rynkowe i doradcze

Jones Lang LaSalle dysponuje również wyszukiwarkami nieruchomości magazynowych i biurowych w Polsce: www.magazyny.pl oraz www.bazabiur.pl, zawierające kompleksowe opisy projektów i dostępnych powierzchni, wraz ze zdjęciami i mapami.

Firma Jones Lang LaSalle aktywnie działa też na rzecz zrównoważonego i energooszczędnego budownictwa. Zespół firmy obejmuje również wykwalifikowanych specjalistów uprawnionych do prowadzenia systemu certyfikacji nieruchomości zarówno według standardów LEED, jak i BREEAM.

Jones Lang LaSalle jest wiodącym doradcą na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i regionie Europy Środkowo – Wschodniej. Odzwierciedleniem mocnej pozycji firmy w branży są liczne, prestiżowe, nie tylko w Polsce, ale i w całym regionie Europy Środkowo – Wschodniej, nagrody i wyróżnienia. Jones Lang LaSalle jest m.in. wielokrotnym laureatem Eurobuild Awards, CEE Quality Awards, Euromoney Awards oraz EuropaProperty Real Estate Awards. W 2013 roku Jones Lang LaSalle po raz szósty z rzędu znalazł się w gronie „Najbardziej etycznych firm świata” według Ethisphere Institute.

Prezentacja firmy Jones Lang LaSalle

 

Jones Lang LaSalle

Saski Crescent

ul. Królewska 16

00-103 Warszawa, Polska

tel. +48 22 318 0000

fax +48 22 318 0099

warsaw.office@eu.jll.com

www.joneslanglasalle.pl

 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY