NEXT PL

20.02.2014

O nas

Jesteśmy grupą reklamową, w której każda z firm specjalizuje się w określonej dziedzinie. Grupa obsługuje duże korporacje ale mamy też małych i średnich Klientów, którzy rozwijając się przy nas, z biegiem czasu stali się partnerami biznesowymi a często przyjaciółmi.

Dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom szeroki wybór kanałów komunikacyjnych. Uzupełniamy się wzajemnie dzięki czemu możemy zaoferować szeroki wachlarz usług.

NEXT

Nasza nazwa codziennie nam przypomina, że powinniśmy być zawsze o jeden krok do przodu. Analizujemy sytuację i potrzeby aby móc proponować optymalne i skuteczne narzędzia i rozwiązania. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Staramy się zrozumieć jego sytuację i potrzeby aby zaproponować optymalne i skuteczne narzędzia i rozwiązania.

– analiza potrzeb marketingowych

– strategia i planowanie

– kreacja i projektowanie

– realizacja

 

NEXT Interactive

Internet to najdynamiczniej i najelastyczniej rozwijające się medium reklamowe. Technologia wychodzi naprzeciwko potrzebom komunikacyjnym a jedyną barierą staje się ludzka wyobraźnia. Pomagamy Klientom pokonać tę barierę oferując kompleksowe usługi.

– Social Media

– E-PR

– strony www

– aplikacje

– kampanie

 

DINX

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i produkcji gadżetów oraz odzieży reklamowej. Posiadamy w swojej ofercie szeroki wachlarz gotowych produktów reklamowych. Stale uzupełniamy stany magazynowe w związku z czym możemy oferować krótkie terminy na realizacje standardowe. Dzięki możliwościom technologicznym zagranicznych partnerów, jesteśmy w stanie dostarczyć Klientom gadżety wykonane według indywidualnego, stworzonego specjalnie dla nich projektu.

– gadżety reklamowe

– odzież firmowa

– słodycze reklamowe

– realizacje chińskie

 

MARKETING +

Planując działania marketingowe nie zapominamy o tym jakie znaczenie dla konsumenta ma możliwość bezpośredniego kontaktu z produktem przed podjęciem decyzji zakupowej.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Klientów szereg działań z zakresu field marketingu:

– field marketing

– sampling

– tajemniczy klient

– eventy

 

JAK DZIAŁAMY?

 

ZBIERAMY INFORMACJE

na temat konkurencji, otoczenia marketingowego, grupy docelowej, celów i oczekiwań naszych Klientów, aby jak najtrafniej ukierunkować nasze działania.

 

PLANUJEMY

zasięg działań, metody dotarcia do grupy docelowej oraz rodzaj zastosowanych narzędzi z naciskiem na jak największą skuteczność.

 

KREUJEMY

przekaz, który nie tylko zostanie zauważony, ale również przyniesie zaplanowane przez nas efekty.

 

REALIZUJEMY

stworzone w oparciu o strategię i kreację pomysły korzystając z szerokiej gamy możliwości jakie dają działania z zakresu ATL i BTL.

 

ANALIZUJEMY

prowadzone działania podczas ich trwania oraz po zakończeniu pod kątem skuteczności w kontekście zaplanowanych efektów.

 

WYCIĄGAMY WNIOSKI

i przekuwamy na doraźną modyfikację proponowanych działań.

 

Wielu z nas było wcześniej klientami agencji reklamowych i dlatego rozumiemy, że reklama to inwestycja, która musi się zwrócić.

Aby dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę www.nextpolska.pl

 

Kontakt:

Next Polska

Ul. Wigury 7

90-302 Łódź

 

E-mail: next@nextpolska.pl

Facebook: http://www.facebook.com/NEXTdinxgroup

 

 

 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY