PEKAO PL

20.02.2014

Bank Pekao SA jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Pod względem wartości aktywów jest drugim co do wielkości bankiem w Polsce, natomiast biorąc pod uwagę siłę kapitałową mierzoną współczynnikiem wypłacalności, Pekao jest liderem wśród dużych banków w Polsce i jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie.

Oferta Banku Pekao SA znajduje uznanie zarówno w oczach Klientów, jak i niezależnych ekspertów, o czym świadczą liczne krajowe i międzynarodowe nagrody zgromadzone w dorobku Banku.

W ostatnich latach Bank Pekao SA był wielokrotnie uznawany za najlepszy polski bank przez najważniejsze magazyny finansowe świata: The Banker, Euromoney, Global Finance, Emea Finance.

Rozwiązania Bankowości Korporacyjnej Banku Pekao zostały stworzone na podstawie długoletniego, bogatego doświadczenia wyniesionego ze współpracy z podmiotami gospodarczymi i instytucjami sektora publicznego. Dzięki unikalnej ofercie Bank zbudował pozycję lidera w tym segmencie. Wysoko wykwalifikowani Doradcy z 34 centrów korporacyjnych i dedykowanych departamentów w centrali obsługują połowę korporacji działających w całym kraju.

Bankowość transakcyjna to rozwiązania i usługi, które dają szerokie możliwości usprawniania codziennych operacji finansowych, zarządzania przepływami środków, a nawet optymalizacji polityki sprzedażowej. PekaoBIZNES24 to najnowszy w branży, wygodny i bezpieczny system transakcyjny funkcjonujący w oparciu o internet.

Posiadamy w ofercie duży wybór produktów umożliwiających inwestowanie nadwyżek finansowych oraz zapewniających wyższą dochodowość od oprocentowania rachunku bieżącego i lokat standardowych. Zestaw sprawdzonych instrumentów rynku walutowego i stóp procentowych efektywnie minimalizuje skutki niekorzystnych zmian stóp procentowych i kursów walutowych.

Ponadto oferujemy najwyższej jakości kompleksowe rozwiązania, indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta, umożliwiające finansowanie bieżącej działalności oraz indywidualne rozwiązania w zakresie bankowości inwestycyjnej i finansowania strukturalnego. Współpracujemy także przy organizacji emisji komercyjnych instrumentów dłużnych – jesteśmy liderem na polskim rynku w tym zakresie, a szczególnie w segmencie instrumentów średnioterminowych.

Nasi Doradcy, wsparci wiedzą specjalistów produktowych, zapewnią Państwu indywidualną opiekę, pomogą stworzyć produkty finansowe przystosowane specjalnie do potrzeb Klienta i przynoszące wymierne korzyści finansowe.

W Regionalnych Centrach Korporacyjnych w całej Polsce czekają nasi Doradcy, którzy na co dzień zajmują się bieżącą współpracą z Klientami.

 

Do Państwa dyspozycji w Łódzkim Centrum Korporacyjnym są m.in.:

 

Piotr Kwaśniak

Dyrektor Łódzkiego Centrum Korporacyjnego

tel. kom. +48 601 289 621

piotr.kwasniak@pekao.com.pl

 

Agnieszka Koncka-Olejnik

Menedżer Klienta

tel. kom. +48 609 055 800

agnieszka.koncka-olejnik@pekao.com.pl

 

Andrzej Kruszyński

Doradca Klienta

tel. kom. +48 601 257 558

andrzej.kruszynski@pekao.com.pl

 

Zachęcamy też do kontaktu z Pekao BusinessLine

Pekao BusinessLine 

801 400 500 lub (22) 591 2 591

Business.Line@pekao.com.pl

 

 

WRÓĆ DO LISTY AKTUALNOŚCI