TAURON PL

20.02.2014

 

TAURON POLSKA ENERGIA

Właściwe wybory gwarantują sukces. Wybór sprzedawcy energii to jedna z ważniejszych decyzji, która ma wpływ nie tylo na bezpieczeństwo i ciągłość funkcjonowania firmy, ale także na jej wyniki finansowe. Zaufało nam już ponad pół miliona firm – przyłącz się do nas!

TAURON Polska Energia to silna i rozpoznawalna marka oraz godny zaufania partner w biznesie. Dostarczamy energię elektryczną do ponad 5 milionów Klientów, w tym do ponad pół miliona firm, działających na terenie całej Polski. Grupa TAURON, notowana na GPW, jest także laureatem wielu prestiżowych nagród gospodarczych, m.in. tytułu „Firma Przyjazna Klientowi” za wysoką jakość obsługi.

TAURON to największy sprzedawca i dystrybutor  energii w Polsce, a także drugi co do wielkości jej producent. Siła Grupy TAURON tkwi w synergicznych działaniach w całym sektorze – od wydobycia, poprzez wytwarzanie i dystrybucję, aż po sprzedaż energii. Dzięki strategii kontroli jakości na każdym etapie TAURON Polska Energia to idealny Partner Biznesowy dla najbardziej wymagających Klientów.

Korzyści ze współpracy z nami:

– warianty oferty handlowej (indywidualnie dopasowane do struktury zużycia energii elektrycznej) ułatwiające wybór najkorzystniejszego rozwiązania,

– elastyczność kwestii oczekiwanych okresów rozliczeniowych, terminów płatności, terminu obowiązywania umowy,

– opieka dedykowanego doradcy biznesowego do prowadzenia spraw związanych z realizacją umowy sprzedaży energii elektrycznej

– doradztwo i pomoc w zakresie zmiany sprzedawcy,

– usługa bilansowania handlowego (dzięki niej nie musisz się przejmować zgłaszaniem planów pracy czy grafików zuzycia energii dla obiektów objętych umową),

– w czasie trwania umowy zapewniamy współpracę przy analizie rozwiązań dotyczących optymalizacji kosztu energii elektrycznej.

Oferta Produktowa

Szeroka oferta handlowa pozwala na indywidualne dopasowanie do struktury zużycia energii elektrycznej i wybór najkorzystniejszego rozwiązania. Ponadto oferujemy zarówno bezpośrednią sprzedaż energii elektrycznej jak również  szeroką gamę produktów odpowiadających na potrzeby naszych Klientów.

Wybierając TAURON Polska Energia, zyskujesz nowe źródło korzyści.

 

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt: Biuro.Lodz@tauron-pe.pl

Więcej informacji pod adresem www.biznes.tauron-pe.pl

 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY