WIELKOPOLSKIE PL

20.02.2014

Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej jest prywatną, polską firmą rodzinną założoną w 1993 roku w Poznaniu. Firma jest generalnym wykonawcą inwestycji przemysłowych, budowlanych i technologicznych.

W ciągu 20 lat działalności firma wykonała  ponad 160 obiektów na terenie Polski o łącznej powierzchni ponad 500.000 m2 oraz wiele skomplikowanych instalacji technologicznych.

Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu w zakresie technologii przemysłowych, a szczególnie:

– organizacji i automatyzacji procesów logistycznych,

– produkcyjnych i montażowych oraz

– budowie stref czystych

– nasze realizacje stają się coraz bardziej kompleksowe i dostosowane do oczekiwań a także potrzeb naszych klientów.

Nasza współpraca z Inwestorem obejmuje wszystkie etapy inwestycji:

– doradzamy na etapie koncepcji i budżetów,

– projektujemy,

– realizujemy w ramach generalnego wykonawstwo wraz ze skomplikowanymi instalacjami technologicznymi w tym oczyszczania powietrza oraz budowy stref czystych typu Cleanroom, automatyzacją procesów produkcyjnych i logistycznych oraz wyposażeniem magazynów,

– a także prowadzimy profesjonalny serwis przemysłowy. 

W trakcie swojej długoletniej działalności zostaliśmy uhonorowani licznymi wyróżnieniami i nagrodami m.in. Gepardy Biznesu, Diamenty Forbesa, Przejrzysta Firma. W 2012 roku, w ogólnopolskim rankingu GAZELE Biznesu, uplasowaliśmy się na 204. miejscu  na 4008 zgłoszonych do konkursu firm. Wg najnowszego rankingu Rzeczypospolitej weszliśmy do grona 2000 największych firm w Polsce (2000 miejsce!) 

 

FIRMA W.P.I.P. JEST PARTNEREM m.in. :

 NAJNOWSZE REALIZACJE W.P.I.P.

 Największa indyjska fabryka w Polsce wybudowana dla koncernu UFLEX – światowego lidera w produkcji folii opakowaniowej dla przemysłu spożywczego i chemicznego. Fabryka o powierzchni 17.000m2 powstała we Wrześni na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

  W trakcie realizacji: budowa hali produkcyjno-magazynowej w Konstantynowie Łódzkim o pow. 10 500 m2 dla spółki MODI na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Biuro Projektowe W.P.I.P. przygotowało również projekt obiektu.

 

W trakcie realizacji: budowa największej fabryki katalizatorów w Europie dla firmy BASF Polska w Środzie Śląskiej o pow. 26 000 m2 oraz budynku biurowego o pow. użytkowej ok. 2 500 m2.

 

Kontakt:

WIELKOPOLSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII PRZEMYSŁOWEJ Sp. z o.o. SP. K.

ul. abpa A. Baraniaka 96/98

61-245 Poznań / POLSKA

TELEFON: + 48 61 875 76 05

FAX: + 48 61 876 07 99

E-MAIL: office@wpip.pl

 

 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY