Fabryka Grohmana znów nagrodzona

24.02.2014

Tym razem obiekt Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zdobył tytuł „Eurobuild Awards 2013” za odbudowę obiektu w Polsce. W czwartek (5 grudnia) w Hotelu Hilton w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród w 4. edycji Eurobuild Awards. Przedstawiciele czołowych firm rynku nieruchomości komercyjnych nagrodzili najlepsze firmy i projekty w 33 kategoriach.

 

Eurobuild Awards to nagrody przyznawane firmom działającym na rynku budownictwa i nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Celem projektu Eurobuild Awards 2013 jest wyłonienie najlepszych firm w 2013 roku oraz projektów zrealizowanych/otwartych w 2013 roku.

Nagrody przyznawane są w czterech głównych kategoriach: zrewitalizowana fabryka L. Grohmana Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zwyciężyła w kategorii „za odbudowę obiektu w Polsce”.

RICS

Przypomnijmy, że w tym roku to już trzecie wyróżnienie dla fabryki Grohmana ŁSSE. Po raz pierwszy została uznana najlepszą i najbardziej unikatową nieruchomością komercyjną spośród 40 projektów z całego świata w konkursie John Jacob Astor Competition podczas październikowego Expo Real 2013 w Monachium. Po raz drugi w listopadzie została uznana najlepszym biurowcem w Łódzkiem w konkursie Prime Property Prize Województwo Łódzkie 2013.  

Lista wszystkich nagrodzonych znajduje się tutaj.

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY