Mocni w Biznesie 2013 – głosowanie internautów

24.02.2014

Zapraszamy wszystkich internautów do udziału w Plebiscycie w ramach Konkursu „Mocni w Biznesie 2013”. Wasze głosy zadecydują, kto zostanie laureatem kategorii „Nagroda internautów” spośród 15 nominowanych projektów, których wizytówki znajdują się na stronie internetowej www.mocniwbiznesie.pl.

 

Celem konkursu jest promocja projektów dofinansowanych ze środków unijnych, przeznaczonych na rozwój gospodarki w regionie łódzkim i jednocześnie wyróżnienie tych przedsiębiorców, którzy wykorzystali szansę i zrealizowali najciekawsze projekty.

baner mocni w biznesie

Laureatów pięciu pierwszych kategorii wybiera Kapituła Konkursowa, zwycięzcę szóstej kategorii wybieracie Wy – internauci.

Głosowanie trwać będzie  od 28 października br. do 11 listopada 2013 r. na   stronie internetowej www.mocniwbiznesie.pl, na której znajdziecie zasady plebiscytu oraz szczegóły dotyczące całego przedsięwzięcia.

Liczymy na Wasz aktywny udział w plebiscycie internatów. Dla kilkoro z Was ufundowaliśmy upominki rzeczowe i jedną nagrodę główną – urządzenie do nawigacji samochodowej z automapą Europy wraz z zaproszeniem na Galę finałową „Mocni w Biznesie 2013”.

Organizatorem Konkursu „Mocni w Biznesie 2013” jest Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi– jednostka  zarządzająca funduszami unijnymi na rozwój gospodarki w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013.

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY