VI Europejskie Forum Gospodarcze w Łodzi

24.02.2014

W dniach 13-14 listopada w hotelu andel’s w Łodzi odbyło się VI Europejskie Forum Gopodarcze – Łódzkie 2013, którego Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. była po raz kolejny partnerem.

 

Tegoroczna edycja EFG obfitowała  w  sesje  plenarne,  debaty i panele dyskusyjne, w tym dotyczące branż: BPO, innowacyjny przemysł włókienniczy i mody; innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno-spożywcze; medycyna, farmacja, kosmetyki; energetyka, w tym odnawialne źródła energii oraz zaawansowane materiały budowlane.

mini

W agendzie wydarzenia znalazł się również panel pn. „Outsourcing Procesów Biznesowych na Świecie”, w którym udział wziął Tomasz Sadzyński – Prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Moderatorem spotkania był Wiktor Doktór – Prezes Fundacji Proprogressio. Wśród panelistów znaleźli się również: Jim Costello – Prezes South Western BPS, Stephan Fricke – Prezes Outsourcing Verband, Konstyantyn Yakovchuk-Besarab, Business Development Director, WinTrade, Ukraina, Roman Lubaczewski, Partner, PWC oraz Iwona Chojnowska-Haponik, Dyrektor Departamentu Inwestycji Zagranicznych, PAIiIZ. Podczas debaty paneliści rozmawiali m.in. o obecnym rynku BPO na świecie i w Europie, outsourcingu w CEE i najbardziej aktywnych krajach regionu.

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY