ŁSSE wśród laureatów Protonów 2013

27.02.2014

protony logoZespół Departamentu Rozwoju i Strategii – Edyta Sancewicz, Marcin Kwintkiewicz i Magda Kubicka – zdobył wyróżnienie w konkursie Protony 2013 w kategorii PRoton Teraz Polska. 12 czerwca 2013, w Teatrze Syrena, wręczono PRotony, doroczne nagrody branży PR. Ponad dwustuosobowe jury wybierało z ponad 150 zgłoszeń. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

 

W kategorii „Osoba/zespół zajmujący się edukacją w PR” nagrody z rąk dr Renaty Maćkowskiej odebrali dr Monika Kaczmarek-Śliwińska i profesor Ryszard Ławniczak, którzy zdobyli taką samą liczbę punktów i otrzymali nagrodę w tej kategorii ex aequo.

PRotona 2013 w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji w instytucji lub administracji” odebrała Monika Dziekan z Teatru Kamienica. Nagrodę wręczała Emilia Zyskowska, laureatka zeszłorocznego PRotona w tej  kategorii.

Zwycięzcą w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji w organizacji pozarządowej/fundacji” został zespół Marta Samborska i Patrycja Rzucidło-Zając z fundacji Rak’n’Roll. Wyróżnienie to wręczał Jakub Marczyński ze Szlachetnej Paczki, laureat konkursu w tej kategorii z 2011 roku.

Zwycięzcą w kategorii „Osoba/zespół w firmie PR-owskiej” został Sebastian Hejnowski z Ciszewski MSL. Nagrodę wręczał mu laureat tej kategorii z zeszłorocznej edycji konkursu, a jednocześnie jego szef Jerzy Ciszewski z Ciszewski MSL.

W kategorii: „Osoba/zespół ds. komunikacji firmy lub korporacji” zwyciężył Rafał Kisielewski z Jeronimo Martins Polska. Nagrodę w tej kategorii wręczali Dorota Zawadzka i Zbigniew Gajewski z PKPP Lewiatan, którzy PRotonem w tej kategorii zostali wyróżnieni w zeszłym roku.

W kategorii „Rzecznik prasowy” zwyciężył Sebastian Tołwiński z Grupy Żywiec. Nagrodę odbierał z rąk Michała Rusinka, prezesa Fundacji Wisławy Szymborskiej, laureata PRotonów 2012.

W kategorii „Debiut w PR” najwięcej głosów zdobyła Joanna Czechowska z Fujifilm Polska. Protona odebrała z rąk Pawła Sanowskiego, prezesa Instytutu Monitorowania Mediów.

W kategorii „Nagroda publiczności” zwyciężyła Monika Marta Przybysz z Uniwersytetu Stefana Wyszyńskiego. Nagrodę wręczała dyrektor wydawnicza PRoto.pl Kinga Kubiak.

W kategorii PRoton TERAZ POLSKA nie przyznano nagrody, przyznano natomiast wyróżnienie dla Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (zespół DRiS w składzie: Edyta Sancewicz, Marcin Kwintkiewicz, Magda Kubicka). Wręczał je prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego Krzysztof Przybył.

IMG 4280a

Sponsor strategiczny wydarzenia – firma IMM, partner strategiczny – Teatr Syrena, partnerzt Gali: Polish Vodka Association, marka Książęce, firma Mielżyński, Goodyfoody, firmy Fabrica de Pasjone, 16/9 Film Studio, Pina-Colada, Rent Design, partner – Studio Supra oraz przyjaciele Konkursu – Sukces Pisany Szminką, Akademia Kobiet Biznesu i Instytut Przemiany.

W tym roku, po raz pierwszy przy Konkursie współpracowała Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego. Po raz pierwszy również konkurs został objęty Patronatem Honorowym Ministerstwa Gospodarki. 

Patroni medialni – patron główny telewizja TVN CNBC, magazyn Harvard Business Review, Brief, Marketing w Praktyce, magazyn Sukces oraz radiu PiN.

Audytorem konkursu po raz kolejny była firma Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy. 

protony logoPRotony to doroczne nagrody dla branży PR, przyznawane co roku, od 2007,  przez redakcję PRoto.pl profesjonalistom w dziedzinie komunikacji, którzy odznaczają się nieprzeciętnym myśleniem, innowacyjnością i talentem. Kapituła konkursu wyróżnia specjalistów wyznaczających standardy w branży PR i przyczyniających się do sukcesu firm, w których pracują.

Zgłoszonych do konkursu kandydatów oceniają członkowie Akademii Ekspertów PR, którą tworzą uznani specjaliści działający od wielu lat w branży PR. Przebieg głosowania będzie jawny – jego wyniki oraz decyzje poszczególnych członków AEPR zostaną w całości opublikowane na stronie konkursu Protony (www.protony.pl). Gala 12 czerwca zakończyła siódmą edycję konkursu.

 

Źródło: www.proto.pl

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY