Nowy inwestor w Podstrefie Tomaszów ŁSSE

27.02.2014

Sevener Logistic otrzymał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

 

Spółka należy do grupy ICE-FULL, dystrybutora i dostawcy wyrobów alkoholowych, w tym alkoholu wysokoprocentowego, wina, piwa oraz soków i napojów. Historia grupy sięga roku 1989. W ramach projektu inwestycyjnego, Spółka Sevener Logistic będzie prowadziła działalność magazynowo – logistyczną w oparciu o nowo wybudowany magazyn wraz z zapleczem biurowym, placami manewrowymi i parkingami. Nowe centrum logistyczne ma działać w oparciu o innowacyjny zintegrowany system magazynowy i zakłada składowanie, kompletację, co-packing i spedycję towarów z obszaru FMCG, czyli produktów szybko zbywalnych tj. artykuły spożywcze, alkohole, napoje i soki oraz kosmetyki.

Inwestor zamierza ponieść na terenie ŁSSE wydatki w wysokości co najmniej 12 mln zł oraz zatrudnić co najmniej 40 pracowników i deklaruje, że jest to pierwszy etap docelowej inwestycji.

Od początku 2012 roku Inwestorzy w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej zadeklarowali nakłady na poziomie 87 mln zł oraz stworzenie 240 nowych miejsc pracy.

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY