Topsil Global w ŁSSE

27.02.2014

Topsil Global otrzymał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

Spółka w Podstrefie Skierniewice ŁSSE zamierza wybudować nowy zakład produkcyjny wyspecjalizowany w przetwórstwie silikonów i elastomerów termoplastycznych. Budynek, który połączy funkcje produkcyjne i biurowe, będzie miał powierzchnię ok. 5 tys. mkw. z możliwością dalszej rozbudowy. Topsil Global zamierza wydać na nową inwestycję co najmniej 10 mln zł oraz zatrudnić co najmniej 50 nowych pracowników.

Spółka produkuje wyroby z gumy silikonowej i elastomerów termoplastycznych na zamówienie klienta. Obecnie wytwarza ponad 2.000 różnego rodzaju produktów, w tym m.in: uszczelki do okien, drzwi, AGD, węże, wyroby dla przemysłu samochodowego, smoczki, czy też uszczelki do pojazdów szynowych. Komponenty wytwarzane przez Topsil Global znaleźć można w produktach renomowanych międzynarodowych koncernów, takich jak Philips czy Bosch.

Wyroby Topsil Global wykorzystywane są także w medycynie, budownictwie, motoryzacji, oświetleniu, elektronice, oraz w produktach dla niemowląt.

Więcej o firmie można dowiedzieć się na: www.topsilglobal.com

 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY