Fabryka Grohmana wyróżniona w konkursie „Punkt dla Łodzi”

28.02.2014

Fabryka Grohmana zdobyła ten prestiżowy tytuł „za adaptację na cele biurowo-konferencyjne przędzalni związanej z historią włókienniczej Łodzi”. Jury doceniło obiekt w kategorii „remonty”.

 

„Punkty dla Łodzi” są przyznawane od 2009 roku. 7 lutego przyznano je po raz piąty. Jury wyróżnia inicjatywy, miejsca, serwisy internetowe oraz ludzi związanych z Łodzią. Wszystko to i tych, których wpływ pozytywnie działa na wizerunek Łodzi. W tym roku przyznano 40 wyróżnień w 10 kategoriach. 

Dla Strefy to już drugi „Punkt dla Łodzi”. W 2011 roku jury wyróżniło tym tytułem program Art Strefa. 

Przypomnijmy, że to już czwarte wyróżnienie dla fabryki Grohmana.  W 2013 roku zmodernizowana fabryka Ludwika Grohmana należąca do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej została uznana za najlepszą i najbardziej unikatową nieruchomość komercyjną w konkursie John Jacob Astor Competition podczas październikowego Expo Real 2013 w Monachium. Z kolei w konkursie Prime Property Prize Województwo Łódzkie 2013 fabrykę Grohmana uznano za najlepszy biurowiec w Łódzkiem. Trzecie wyróżnienie – RICS Regeneration Award w konkursie Eurobuild Awards 2013  – to nagroda za odbudowę obiektu i jest przyznawana firmom działającym na rynku budownictwa i nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. 

Pełna lista tegorocznych laureatów „Punktu dla Łodzi”.

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY