Hutchinson PL

05.03.2014

Hutchinson

 

Jesteśmy najlepsi!

Hutchinson Institute to nowoczesna organizacja szkoleniowa zajmująca się kształceniem dorosłych w zakresie języków obcych wykorzystywanych zawodowo. Celem funkcjonowania HI na rynku jest dostarczanie klientom korporacyjnym szkoleń językowych o najwyższym poziomie efektywności, ale również nieustanne poszukiwanie nowych i doskonalszych form edukacji. Sukces naszej organizacji zbudowaliśmy na trzech elementach świadomie ze sobą powiązanych, stanowiących fundament HI:

 

  • Efektywność i skuteczność prowadzonych szkoleń
  • Nowoczesne i konsekwentne podejście do kształcenia
  • Fachowy i zawodowy zespół trenerów języka

 

Hutchinson

 

Dlaczego jesteśmy skuteczni?

Unikatowa, innowacyjna i niezwykle skuteczna Metodyka Hutchinsonowska wciąż nie ma sobie równych, a z każdym rokiem staje się coraz lepsza. Do opisania sposobu, w jaki będzie prowadziło się poszczególne zajęcia niezbędna jest szczegółowa diagnoza uczestników, poznanie ich osobowości, rodzaju percepcji, nawyków uczenia się i wielu innych elementów determinujących sposób prowadzenia szkolenia.

 

Hutchinson

 

Co robimy?

Dzięki nieustannemu rozwojowi możemy zaoferować naszym klientom bardzo szeroki wachlarz szkoleń o rożnym stopniu trudności i specjalizacji. Wiele z naszych programów posiada rekomendacje najbardziej wymagających szefów HR, akredytacje Kuratorium Oświaty, i referencje klientów, co świadczy o ich efektywności oraz zgodności z najlepszymi standardami nauczania.

 

Hutchinson

 

Rodzaje szkoleń:  

Programy HI Master English©

MBE Master of Business English©

Szkolenia językowe branżowe

Szkolenia finansowane z EFS

Audyt językowy

Egzaminy językowe

Zagraniczne kursy językowe -by LISA©

Szkolenia międzykulturowe

 

 

Gwarancje

Zespół metodyczny instytutu od wielu lat aktywnie pracuje nad zwiększeniem efektywności nauczania języków obcych. Dzięki połączeniu najnowszej wiedzy badawczej i nowoczesnych środków dydaktycznych, zastosowaniu technologii informatycznej w nauczaniu, wewnętrznym szkoleniom tworzymy innowacyjny styl pracy, opracowujemy własne programy i sposób ich wdrażania. Wszystko po to, aby poznawanie zaawansowanego języka lub jego doskonalenie było efektywne, skuteczne i zarazem przyjemne.

 

Hutchinson Institute 

ul. Wróblewskiego 18 VII p. 93.578 Łódź

tel. (+48) 42 68 55 227

office@hutchinson.org.pl

www.hutchinson.org.pl 
 

 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY