ŁSSE i PwC zapraszają na śniadanie biznesowe

05.03.2014

Zarząd Łódzkiej Specjalnej Stefy Ekonomicznej S.A. oraz PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o. realizując cykl śniadań biznesowych z zakresu zmian w regulacjach strefowych, które wejdą w życie od 1 lipca 2014 r., mają zaszczyt zaprosić na śniadanie biznesowe.

„Wiatr zmian, czyli co czeka SSE od 1 lipca 2014 i dlaczego warto się spieszyć z inwestycjami”

Już 1 lipca 2014 r. wejdą w życie istotne zmiany w zakresie pomocy publicznej na inwestycje w Specjalnych Strefach Ekonomicznych. Oprócz obniżenia dopuszczalnych limitów pomocy regionalnej, spodziewane są nowe, bardziej restrykcyjne definicje „nowej inwestycji” oraz wymagane będzie dużo szersze uzasadnienie tzw. efektu zachęty. 

Przedsiębiorcy wciąż mogą zapewnić korzystniejsze warunki dla swoich inwestycji.

Seminarium odbędzie się w Muzeum Kinematografii przy pl. Zwycięstwa 1 w Łodzi w dniu 12 marca 2014 r. w godzinach od 9.30 do 12.00.

Udział w spotkaniu dla inwestorów Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej jest bezpłatny. Zaproszenie znajduje się w ZAŁĄCZENIU. 

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w seminarium do dnia 07.03.2014 r. e-mailem na adres: malgorzata.jakubowska@pl.pwc.com. W zgłoszeniu prosimy o podanie nazwy firmy oraz wskazanie osób, które wezmą udział w śniadaniu biznesowym..

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY