Kinnarps PL

06.03.2014

 

 

Obecnie Kinnarps jest największym dostawcą rozwiązań biurowych w Europie. Dzięki przedstawicielstwom zlokalizowanym w 40 krajach, oraz 200 salonom ekspozycyjnym na całym świecie Kinnarps stał się firmą o zasięgu globalnym. Firma  posiada siedem fabryk zlokalizowanych w Szwecji i w Niemczech. Główna siedziba mieści się w Kinnarp, w Szwecji. 

 

 Kinnarps  Kinnarps

 

Kinnarps zatrudnia około 2500 pracowników na całym świecie. 

 

Kinnarps Kinnarps Kinnarps

 

W Polsce marka Kinnarps jest już od początku lat 90. XX w. Jako firma Kinnarps Polska Sp. z o. o. została zarejestrowana 29 marca 2000. r. Obecnie Kinnarps Polska zatrudnia ponad 70 osób, które w 7. biurach handlowych w głównych miastach Polski (Warszawa, Gdynia, Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Łódź) służą klientom fachową wiedzą i doświadczeniem. 

 

W Kinnarps wierzymy, że dobrze zaprojektowana przestrzeń pracy motywuje, integruje, usprawnia komunikację, poprawia współpracę w zespole, stymuluje innowacyjne podejście co w efekcie zapewnia przewagę nad konkurencją i generuje zysk. 

 

Naszą ofertę kierujemy do tych, którzy chcą stworzyć kreatywne i dynamiczne środowisko pracy i przyczynić się w ten sposób do korzyści na rzecz swojej firmy i swoich pracowników. Na nasze rozwiązania składają się funkcjonalne, trwałe meble o ponadczasowym designie, rzetelna i profesjonalna obsługa, komfort z pracy w inspirującym otoczeniu.

 

Wierzymy, że każde miejsce pracy może stać się lepsze dzięki zastosowaniu przemyślanych ergonomicznych rozwiązań.

Naszą misją  jest „making life better at work”

 

Kinnarps projektuje, opracowuje oraz sprzedaje pod własnymi markami. Główna marka, Kinnarps, jest synonimem funkcjonalnych i efektywnych rozwiązań projektowych dla wnętrz wszystkich pomieszczeń i potrzeb środowiska pracy. Materia reprezentuje eksperymentalne, nowatorskie i zaskakujące elementy wzorów, a Skandiform oferuje współczesne wzory skandynawskie.

 

Nowe marki to NC Nordic Care, Drabert, Martin Stoll.

 

Firmę Kinnarps założyli w roku 1942 Jarl i Evy Andersson.Kinnarps jest przedsiębiorstwem będącym w 100% własnością rodzinną. Obecnie jest w rękach dzieci i wnuków Jarla i Evy Andersson. Niektórzy właściciele oraz ich współmałżonkowie pracują w firmie. 

 

Kinnarps Polska Sp. z o.o.

71, Fabryczna  

90-344 Łódź

tel. +48 42 659 71 91

www.kinnarps.pl

 

Kontakt:

Marta Karska  

Local Sales Manager

tel. kom 609 194 391

e-mail: marta.karska@kinnarps.pl

 

 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY