TopBuilder 2014 dla MCKB wręczony

13.03.2014

11 marca br., podczas uroczystej gali na Międzynarodowych Targach Budma w Poznaniu, zostały wręczone statuetki TopBuilder 2014. Jedną z firm nagrodzonych przez Radę Programową i Redakcję miesięcznika „Builder” była MCKB, która otrzymała wyróżnienie za kompleksową rewitalizację fabryki Ludwika Grohmana na Księżym Młynie w Łodzi. 

Statuetkę dla łódzkiej firmy odebrał na finałowej gali Prezes Zarządu MCKB, Piotr Grabowicz. Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą: wybitny ekspert w dziedzinie budownictwa, prof. dr hab. inż. Leonard Runkiewicz oraz Redakcja i Rada Programowa miesięcznika „Builder”, w tym roku tytułem wyróżniła 33 firmy. 

– „TopBuilder 2014”, tytuł przyznawany przez niewątpliwie prestiżowe i eksperckie wydawnictwo branżowe, jest dla nas nie tylko wyróżnieniem ważnym z punktu widzenia firmy budowlanej, ale również firmy, która swoimi działaniami wyznacza kierunek dla innych – mówi Piotr Grabowicz. – To ogromny zaszczyt, ale i odpowiedzialność: wobec naszych kontrahentów, partnerów biznesowych, inwestorów, jak i społeczeństwa. Mamy nadzieję nieprzerwanie się rozwijać i przyczyniać do wzmacniania pozycji polskiego budownictwa.

Celem konkursu jest wyłonienie i promowanie cechujących się innowacyjnością i wysoką jakością materiałów, rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych, sprzętu i urządzeń oraz nowoczesnych obiektów budowlanych, produktów IT i finansowych oraz innych projektów, inicjatyw i usług dedykowanych budownictwu. Tym samym, organizatorzy pragną podnosić wiedzę uczestników procesów budowlanych na każdym etapie realizacji, poszerzając ją o najnowsze rozwiązania niezbędne do budowy i modernizacji obiektów w zgodzie ze zrównoważonym rozwojem – trwałych, bezpiecznych i o wysokiej jakości . Konkurs został objęty programem promocyjno-edukacyjnym „Promujemy Polską Architekturę.

 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY