II Forum Producentów Artykułów Gospodarstwa Domowego

28.04.2014

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. ma zaszczyt zaprosić Państwa na II Forum Producentów Artykułów Gospodarstwa Domowego, które odbędzie się w dniu 15 maja w Hotelu Rezydencja, Piekary Śląskie. Jest to projekt zainicjowany w 2013 roku przez firmę Müller – Die lila Logistik Polska.

„Polska branża AGD ma bardzo silną pozycję w Europie i stale się rozwija. Wierzymy, że współpraca między różnymi uczestnikami rynku  przyczyni się do podniesienia efektywności w obszarze produkcji i dystrybucji produktów AGD oraz poprawienia jakości obsługi na każdym etapie łańcucha dostaw oraz w kontaktach z klientem końcowym” – mówi o powodach zorganizowania konferencji Tomasz Rączka, Dyrektor Operacyjny Müller – Die lila Logistik Polska – Value Added Logistics Sp. z o.o.

Tegoroczna edycja Forum będzie poświęcona przede wszystkim budowaniu pozytywnego wizerunku polskiej branży AGD zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. „Dyskusja jest drogą rozwoju, a dyskusja w Polsce jest jak najbardziej zasadna, bowiem produkcyjną marką narodową jest właśnie AGD. Ponad 80 procent całego rynku europejskiego tej branży ulokowanego jest w Polsce, gdzie produkcja rośnie o ok. 9 procent rocznie. Porozmawiajmy o tym jak wykonać jeszcze lepiej naszą pracę” – zachęca Anna Polak-Kocińska, wiceprezes zarządu Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.

To, co przede wszystkim wyróżnia Forum Producentów Artykułów Gospodarstwa Domowego w ocenie ubiegłorocznych uczestników konferencji to ujęcie tematu z różnej perspektywy. W zeszłorocznej edycji wzięli udział zarówno przedstawiciele instytucji samorządowych,  specjalnych stref ekonomicznych, firm produkujących AGD, firm transportowych oraz ekonomiści i analitycy. W tym roku organizatorzy zapowiadają jeszcze silniejszą reprezentację zagranicznych prelegentów.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. objęła wydarzenie patronatem honorowym

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia oraz do rejestracji i udziału. 

Więcej informacji  na stronie internetowej.

Pytania kierować można do Pani Marty Borowskiej, marta.borowska@poland-today.pl, tel. 608 577 709.

Zapraszamy!

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY