Czas pracy i uprawnienia rodzicielskie po nowelizacjach Kodeksu Pracy z 2013 r.

15.05.2014

W dniu 13 maja 2014 r. ŁSSE we współpracy z kancelarią Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni sp.p. zorganizowała szkolenie: „Czas pracy i uprawnienia rodzicielskie po nowelizacji Kodeksu Pracy z 2013 r.”

Szkolenie odbyło się na terenie ŁSSE w zrewitalizowanej fabryce Ludwika Grohmana w Łodzi.

Szkolenie prowadzili radcowie prawni z kancelarii Chudzik i Wspólnicy: dr Iwona Więckiewicz- Szabłowska, specjalistka prawa pracy oraz Noemi Chudzik, LL.M. –partner Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni sp.p.

Czas pracy i uprawnienia rodzicielskie po nowelizacjach Kodeksu Pracy z 2013 r. Czas pracy i uprawnienia rodzicielskie po nowelizacjach Kodeksu Pracy z 2013 r. Czas pracy i uprawnienia rodzicielskie po nowelizacjach Kodeksu Pracy z 2013 r.

Podczas szkolenia omówione zostały zmiany wprowadzone nowelizacją do Kodeksu Pracy z 2013 r. w zakresie uprawnień rodzicielskich oraz korzystnych dla pracodawców możliwości rozliczenia czasu pracy. W czasie spotkania poruszono m.in. kwestię możliwości wydłużenia okresu rozliczeniowego oraz wprowadzenia ruchomego czasu pracy.   

Uczestnicy szkolenia wykazali duże zainteresowanie tematem, co można było zaobserwować szczególnie w ostatniej części spotkania, poświęconej na pytania i dyskusję. 

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie poruszanych na szkoleniu zagadnień, zapraszamy do kontaktu:

Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni sp.p.

ul. Tymienieckiego 7|90-365 Łódź

tel.  42 680 23 33 | e-mail: i.szabłowska@chudzik.pl 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY