7 czerwca – XII Rajd Przedsiębiorców

27.05.2014

W imieniu Zarządu Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. i Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej zapraszamy menedżerów firm współpracujących z ŁSSE na XII Rajd Przedsiębiorców, który odbędzie się w sobotę 7 czerwca 2014 r.

Rajd ma charakter integracyjny, ale jego celem – oprócz dobrej zabawy – jest też wzajemna promocja firm oraz działania prospołeczne: w tym wypadku wsparcie niepełnosprawnych pozostających pod opieką fundacji Twój Poranek.

Udział w Rajdzie Przedsiębiorców to okazja do niekonwencjonalnej rywalizacji i nawiązania nowych kontaktów w środowisku biznesowym Łodzi i regionu. Mimo, że załogi nie jadą na czas, udział dostarcza wielu emocji – uczestnicy muszą przejechać trasę wg opisu i zaliczyć po drodze kilka punktów kontrolnych. Na mecie jest szansa na – być może pierwszy w życiu – rajdowy puchar od Marszałka Województwa Łódzkiego, Wojewody Łódzkiej lub Prezydent Łodzi – w zależności od kategorii.

Finał Rajdu to piknik w Pałacu Ksawerów, na który można zabrać całą rodzinę – każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Dla dzieci szykujemy specjalny kącik animacji, dla dorosłych niekonwencjonalne konkurencje dodatkowe, licytacje charytatywne, wręczenie nagród i koncert finałowy. 

Na wszystkich uczestników czeka pyszna kuchnia pałacowa, a dla wytrwałych po finale – impreza z DJ-em w pałacowych wnętrzach.

Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów i będąc sam kilkakrotnie uczestnikiem poprzednich edycji – gorąco namawiam. W tym roku liczymy na udział ponad 200 uczestników (ponad 60 załóg) złożonych z przedsiębiorców, menedżerów, kadry zarządzającej i ich rodzin. Namawiamy też, aby oprócz udziału własnego, wystawiać załogi złożone z pracowników firmy – to wspaniały sposób na promocję firmy skierowaną na zewnątrz i do wewnątrz.

Koszt udziału w rajdzie to 80 zł netto od uczestnika, dzieci do lat 12 – 20 zł netto.

Bliższe szczegóły i rejestracja załóg na www.rajdprzedsiebiorcow.pl oraz na Facebooku

Do zobaczenia na Rajdzie!

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY