Otwarcie biura Digital One

10.06.2014

W dniu 9 czerwca nastąpiło oficjalne otwarcie nowej siedziby spółki Digital One, która przeniosła się do fabryki Ludwika Grohmana na terenie ŁSSE. 

Digital One to strategiczna agencja interaktywna. Specjalizuje się w efektywnym wykorzystywaniu Internetu do realizowania celów największych marek. Biuro zostało zaprojektowane w nietypowy sposób. Powierzchnia typu open space wyposażona jest w przeszklone przestrzenie do pracy grupowej i indywidualnej, huśtawki a także w brzozy z Lasu Łagiewnickiego. Ściany pokryto specjalną farbą, dzięki czemu bez przeszkód można zapisywać na nich swoje myśli. 

Otwarcie biura Digital One Otwarcie biura Digital One Otwarcie biura Digital One

Część powierzchni biurowych przeznaczone jest dla nowej spółki celowej Digital One BPO Sp. z o.o., która otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w Strefie. Spółka będzie realizowała projekty polegające m.in. na tworzeniu stron internetowych, e-sklepów, aplikacji internetowych i mobilnych, a także innych rozwiązań IT. Drugim obszarem działalności będzie utrzymanie stworzonych rozwiązań oraz ich rozwój w czasie. Spółka zamierza ponieść wydatki inwestycyjne w wysokości co najmniej 1,5 mln zł do 31 marca 2019 roku oraz zatrudnić przynajmniej 15 pracowników do 31 marca 2016 r.

 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY