ŁSSE S.A. kolejny rok Partnerem konkursu Mam Pomysł na Biznes

14.07.2014

Celem konkursu jest promocja przedsiębiorczych postaw wśród młodych ludzi, których chcemy zachęcić do wiązania swojej przyszłości z Łodzią. To doskonała trampolina do osiągnięcia własnych marzeń biznesowych.

W tegorocznej edycji, ŁSSE S.A. wyróżniła Panią Izabelę Kochan za Studio iKochan, które oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania szerokiej gamy wyrobów tekstylnych. Każdy wzór jest wykonywany na zamówienie Klienta i ściśle dopasowany do jego potrzeb. Przy projektowaniu brane są pod uwagę: założenia stylistyczne, technologia produkcji oraz takie aspekty jak docelowa grupa odbiorców, przeznaczenie wyrobu oraz jego sposoby użytkowania.

Pani Izabela Kochan jest absolwentką Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej. W trakcie studiów zdobywała wiedzę techniczną i umiejętności projektowe zarówno w Polsce jak i w Hiszpanii. Jej szczególnym zainteresowaniem cieszą się projekty tkanin żakardowych i drukowanych. Z przyjemnością projektuje również dodatki do wnętrz: lampy, świeczniki, ceramikę, itp.

Nagrodę wręczył Stanisław Witaszczyk, Wiceprezes Zarządu ŁSSE S.A.

Zapraszamy na stronę internetową Pani Izabeli Kochan.

 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY