Ericpol wśród Championów w konkursie European Business Awards

05.09.2014

Tytuł National Champion wywalczył łódzki Ericpol w konkursie dla najbardziej innowacyjnych europejskich przedsiębiorstw, European Business Awards 2014/2015. Tym samym firma zakwalifikowała się do grona firm walczących o główną nagrodę.

 

 

European Business Awards od 2006 roku promuje najlepsze europejskie firmy, które przodują w zakresie przedsiębiorczości, dynamiki wzrostu i wdrażanych innowacji. Rywalizują m. in. w kategoriach The Award for Customer Focus, The Import/Export Award, The Employer of the Year Award. Ericpol został wyróżniony w kategorii The Growth Strategy of the Year Award.

Po raz kolejny Ericpol znalazł się w elitarnej czołówce europejskich firm. Wyróżnienie w konkursie European Business Awards jest następnym krokiem w budowie wizerunku Efektywnego Partnera Biznesowego czyli firmy bardzo skupionej na kliencie, opierającej się na znakomitej organizacji pracy, efektywności, innowacyjności procesowej i elastyczności. – mówi Paweł Szczerkowski, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Generalny Ericpol.

W tym roku w gronie National Champion, znalazły się również BMW, Bombardier Transportation, Tele2, Novartis International – liderzy rynku w swoich branżach.

Konkurs wspierany jest przez liderów biznesu, nauki, polityki oraz mediów. Jego honorowym patronem jest Karel De Gucht, Komisarz ds. Handlu w Komisji Europejskiej. Od czasu pierwszej edycji w konkursie uczestniczyły ponad 24 tysiące firm. Finaliści konkursu na poziomie europejskim zostaną wyłonieni w pierwszym kwartale 2015 roku.

 

Źródło: Ericpol. 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY