Donator, Mecenas, Partner, Sponsor … Teatr Muzyczny zaprasza do współpracy

12.09.2014

Biznes i sztuka przenikają się nader często i zawsze ku obopólnej korzyści. Najbliższy 2015 rok jest wyjątkowy, przypada w nim bowiem rocznica 70-lecia Teatru Muzycznego w Łodzi. 

 

W związku z tak istotnym wydarzeniem zaplanowane zostały: 

  • prapremiera musicalu komedii Cyrano de Bergerac z librettem napisanym na zamówienie przez Jacka Bończyka i muzyką komponowaną przez Krzysztofa Herdzina 
  • plenerowe wydarzenie inaugurujące początek lata, połączone z koncertem w Parku Helenowskim.
  • wystawa plakatów teatralnych wybitnego polskiego scenografa – Ryszarda Kaji.

Teatr Muzyczny dysponuje różnorodnymi nośnikami reklamowymi, które pozwolą Państwa firmie w skuteczny sposób dotrzeć do kolejnej grupy docelowej. Na indywidualne zamówienie może zaprezentować wybrany spektakl lub przygotować koncert dostosowany do rangi firmowego wydarzenia oraz jego charakteru. Występ może być zorganizowany w siedzibie Teatru, w siedzibie zleceniodawcy lub w innym, wskazanym miejscu. 

Teatr zaprasza szczególnie serdecznie do współpracy obejmującej kompleksowe wspieranie działalności Teatru: sponsoring poszczególnych spektakli i wybranych projektów artystycznych. 

Informacji udziela: Jolanta Sławińska – Ryszka, kierownik działu promocji i reklamy, tel.: (42) 678 35 11 wewn. 318, tel. kom.: 510 124 059

 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY