VII Europejskie Forum Gospodarcze

10.10.2014

W dniach 14 – 15 października 2014 r. już po raz siódmy odbędzie się Europejskie Forum Gospodarcze. Jest to wydarzenie cykliczne, które organizowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

 

Dyskusje podejmowane podczas Forum dotyczą aktualnej sytuacji gospodarczej. Organizatorom Forum zależy na tym, aby stworzyć platformę pozwalającą na budowanie bliskiej, efektywnej, opartej na wzajemnych korzyściach, współpracy z biznesem, dzięki której samorządy mogą budować swoją konkurencyjność, kreować wartość dodaną dla mieszkańców, przedsiębiorców i inwestorów.

Goście Forum będą mieli niepowtarzalną okazję ucze-stnictwa w wielu interesujących spotkaniach podczas dyskusji panelowych, m.in. na temat: bezpieczeństwa informacji i pomnażania wartości w biznesie, edukacji zawodowej w kontekście zapotrzebowania na nią w Euro-pie oraz energetyki i odnawialnych źródeł energii, a także budowania świadomości obywatelskiej w tym zakresie. 

Więcej informacji o forum na www.forum.lodzkie.pl 

Jedną z imprez towarzyszących Forum, jest współorganizowany przez ŁSSE 1st ICT Business Mixer. Szczegóły dostępne pod linkiem

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY