BINŻ

02.12.2014

 

WSPÓLNIE BUDUJEMY SUKCES

BINŻ Spółka Akcyjna z siedzibą w Bełchatowie istnieje od roku 1992. Świadczymy usługi budowlane od koncepcji, po oddanie obiektu do użytkowania. Naszą specjalnością jest budownictwo przemysłowe, wykonywanie konstrukcji stalowych i budownictwo ekologiczne zaawansowane technologicznie, wykonywane według najwyższych światowych standardów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu oferujemy następujące usługi:

Projekt i budowa „pod klucz” hal magazynowych, produkcyjnych i logistycznych, obiektów przemysłowych, handlowo – usługowych w konstrukcji stalowej i żelbetowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Realizujemy zadania od projektu, aż po oddanie obiektu do użytkowania. Obiekty budowlane realizujemy w oparciu o dokumentację Inwestora lub naszych projektantów. Dbamy o kompleksowość usług oraz elastyczne dostosowanie się do potrzeb Klienta. Pomagamy w realizacji procesu inwestycyjnego, wpierając od chwili uzyskania terenu pod inwestycję, przez opracowanie koncepcji, przygotowanie projektu oraz pomoc w uregulowaniu formalności administracyjnych aż po przekazanie wykonanego obiektu „pod klucz”. Powierzone zadania wykonujemy rzetelnie, terminowo oraz sprawnie, wspierając się dużym doświadczeniem i wiedzą techniczno-budowlaną naszego zespołu.

.

„> .”>

Wykonywanie, dostawa i montaż konstrukcji stalowych wraz z zabezpieczeniami antykorozyjnymi, ogniochronnymi itp. Specjalizujemy się w wykonywaniu nietypowych, technicznie ciężkich do zrealizowania przedsięwzięć. Posiadamy własne wytwórnie konstrukcji stalowych i prefabrykatów zbrojarskich o łącznej powierzchni ok. 14 000m2 zdolne wytworzyć do 700 ton konstrukcji stalowych miesięcznie i do 1000 ton prefabrykatów zbrojarskich.

.

„> .”>

Projekt i budowa farm wiatrowych i elektrowni fotowoltaicznych. Realizujemy kompletne farmy wiatrowe w formule „pod klucz” złożone od jednej do kilkunastu turbin wiatrowych. Oferujemy wykonanie projektu farmy oraz budowę: fundamentów pod turbiny, dróg dojazdowych, placów montażowych i serwisowych, odwodnienia terenu, infrastruktury technicznej itp. Pracujemy dla największych światowych i polskich firm energetycznych inwestujących w OZE.

.

„> .”>

Wierząc, że zaspokoimy potrzeby najbardziej wymagających klientów, życzymy sukcesów i serdecznie zapraszamy do współpracy. Więcej informacji o naszej działalności znajduje się na naszej stronie internetowej www.binz.pl

BINŻ Spółka Akcyjna
ul. Olsztyńska 3
97-400 Bełchatów
Tel. +48 44 633 86 86
Fax +48 44 635 60 69
e-mail: binz@binz.pl
WWW.BINZ.PL

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY