Diagnoza kompetencji menedżerskich

10.02.2015

Efektywne zarządzanie organizacją w dużej mierze zależy od potencjału jej menedżerów. Dlatego zapraszamy Państwa do udziału w badaniu kompetencji kluczowych pracowników. 


Badanie zrealizowane jest przez Respect, firmę znajdującą się w czołówce najlepszych firm rankingowych w Polsce według rankingu wydawnictwa Home&Market, przy użyciu HR Core Competences – nowoczesnego narzędzia IT opartego o metodę oceny 360 stopni. 

Dzięki HR CORE COMPETENCES otrzymają Państwo:

• raporty z informacjami użytecznymi dla biznesu uwzględniającymi potrzeby interesariuszy na różnych szczeblach organizacji, 

• doradztwo Ekspertów firmy wraz z interpretacją wyników i rekomendacjami,

• przyjazny i czytelny sposób zaprezentowania wyników badania, 

• wygodny i intuicyjny interface użytkownika,

• bezpieczeństwo i poufność danych.

Podczas badania eksperci Respect przeprowadzą Państwa przez cały proces oceny kompetencji, przygotują uczestników do badania, zmonitorują postęp realizacji procesu. Oszczędzają Państwo swój czas poprzez zminimalizowanie udziału osób zaangażowanych w badanie do niezbędnego minimum. 

Aby skorzystać z okazji „-50% na diagnozę kompetencji menedżerskich” należy do końca marca 2015 zgłosić chęć uczestnictwa w badaniu. W tym celu prosimy wysłać wiadomość email na adres a.sawicki@respect-ds.pl, w temacie wpisując „Diagnoza potencjału menedżerów – 50%”, natomiast w treści prosimy podać nazwę firmy oraz dane osoby odpowiedzialnej za realizację badania. W przypadku pytań skontaktujemy Państwa z naszym ekspertem.

Termin realizacji badania ustalany jest indywidualnie w wyniku dalszych uzgodnień. 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY