Pośrednictwo: teren inwestycyjny w Tomaszowie Mazowieckim

27.02.2015

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. poleca teren inwestycyjny położony w Tomaszowie Mazowieckim, który posiada status ŁSSE. 

 

Nieruchomość o powierzchni 5,5 ha znajduje się w sąsiedztwie zjazdu z drogi ekspresowej S8. Działka posiada wjazd z drogi asfaltowej, wyposażona jest w  sieć energetyczną, gazową oraz kanalizacyjną. Orientacyjna cena gruntu wynosi 150 zł za metr kwadratowy.

Z pewnością głównym atutem tej działki jest jej lokalizacja. – uważa Magdalena Plecińska, Z-ca dyrektora ds. kontroli i obrotu nieruchomościamiZnajduje się przy zjeździe z drogi ekspresowej S8, która łączy Wrocław i Warszawę. Inwestorzy zainteresowani kupnem tej nieruchomości powinni mieć także na względzie status ŁSSE, który pozwala skorzystać z pomocy publicznej sięgającej nawet 55% kosztów inwestycji. 

PEŁNA PREZENTACJA TERENU

 

Kontakt w sprawie nieruchomości:

Paweł Klimczak, pawel.klimczak@sse.lodz.pl  

 

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. od 2011 roku zajmuje się także pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Tę i wiele innych atrakcyjnych terenów inwestycyjnych, a także biura, hale i magazyny znajdują się w zakładce NIERUCHOMOŚCI.    

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY