2nd Speed Business Mixer za nami!

20.03.2015

19 marca w Fabryce Grohmana Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. odbył się 2nd Speed Business Mixer organizowany we współpracy z Międzynarodowymi Izbami Gospodarczymi oraz Sponsorami. 

Podczas wydarzenia blisko 200 firm wzięło udział w serii bezpośrednich spotkań wraz z innymi przedsiębiorcami przy okrągłych stolikach. Znaleźli się wśród nich przedstawiciele instytucji otoczenia biznesowego z Łodzi, Inwestorzy i Partnerzy Łódzkiej SSE, firmy członkowskie Izb Partenerskich. Była to idealna szansa, aby zaprezentować firmę, wymienić się wizytówkami, zawrzeć nowe kontakty oraz opowiedzieć zarówno o poszukiwanych, jak i dostarczanych usługach. 

Speed Business Mixer w Łódzkiej SSE to wydarzenie, na którym w jednym miejscu pojawiają się firmy z całej Polski reprezentujące liczne branże: budownictwo, HR, logistyka, ICT, BPO, produkcja, kancelarie prawne, firmy doradcze oraz instytucje biznesowe z Łodzi. Po sukcesie pierwszej edycji, która odbyła się w marcu ubiegłego roku, Łódzka SSE postanowiła na stałe wpisać wydarzenie w kalendarz.

– Podczas pierwszej edycji spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem praktycznie wszystkich branż, jak również bardzo pozytywnym odbiorem wydarzenia przez naszych gości – mówi Tomasz Sadzyński, Prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – Pierwsza i druga edycja w liczbach, to około 200 firm w części mixerowej, oraz około 300 gości podczas sesji networkingowej. Taka forma nawiązywania kontaktów biznesowych była już w Łodzi praktykowana, ale nie taką skalę. Tego dnia, Łódź odwiedzają firmy z dziewięciu województw. Dlatego, od 2015 roku, dzięki pomocy i zaangażowaniu Międzynarodowych Izb Gospodarczych, ŁSSE S.A. organizować będzie dwie edycje rocznie – wiosenną i jesienną.

Gościem Honorowym 2nd Speed Business Mixera był Jego Ekscelencja, Ajay Bisaria, Ambasador Indii, który odwiedził tego dnia Łódź po raz pierwszy. 

Ta edycja Business Mixer’a to nie tylko biznes, ale również kultura. Idąc w ślad za naszym patronem działań CSR – Henrykiem Grohmanem, Łódzka SSE stara się zachęcić przedsiębiorców do inwestowania w sztukę. Po części mixerowej, odbyła się licytacja grafik z cyklu „Magia łódzkich fabryk” dr Alicji Habisiak-Matczak – absolwentki Wydziału Grafiki i Malarstwa i pracownika dydaktycznego Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Zebrane środki, autorka prac przekazała Fundacji Połączeni Pasją na budowę Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńczego. Licytację poprowadził Włodzimierz Adamski – aktor teatralny i filmowy. Za hojne serce i wsparcie Fundacji dziękujemy:

– Pani Katarzynie Czajce, Falck Medycyna Sp. z o.o.

– Panu Michałowi Haze, Mikomax

– Panu Marcinowi Siech, Cybercom Poland Sp. z o.o.

– Panu Pawłowi Brzezińskiemu, Your Catering Group. 

Partnerami tej edycji wydarzenia byli:Belgijska Izba Gospodarcza, Brytyjsko-Polska Izba Gospodarcza, Indyjsko-Polska Izba Przemysłowo-Handlowa, Japońska Organizacja Handlu Zagranicznego JETRO, Niderlandzko-Polska Izba Gospodarcza, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa i Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza

Sponsorzy Główni 2nd Speed Business Mixer w Łodzi to Partner ŁSSE S.A., firma doradcza PwC oraz Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta. 

Sponsorzy Brązowi wydarzenia to: firma leasingowa Athlon Car Lease, Kancelaria Chudzik i Wspólnicy, agencja reklamowa Grupa Dinx, firma audytorsko-konsultingowa PKF Consult oraz firma informatyczna VE Systems

Więcej informacji o Sponsorach w załączeniu. 

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Medialnym Telewizji Toya oraz wydawnictw: Outsourcing&More, outsourcingportal.pl, Biznes Polska, Dziennik Łódzki.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia. 

 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY