Konferencja „Strefowe perspektywy dla kształcenia zawodowego w Łódzkiem”.

21.04.2015

Zarząd Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wraz z Łódzkim Kuratorem Oświaty mają zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pt. „Strefowe perspektywy dla kształcenia zawodowego w Łódzkiem”.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 27 kwietnia o godz. 10:30 w siedzibie ŁSSE przy ul. Tymienieckiego 22/24. Główny punkt konferencji stanowi podpisanie porozumienia na rzecz utworzenia Łódzkiego Klastra Edukacyjnego, którego zadaniem będzie wspieranie kształcenia zawodowego w województwie i dostosowanie go do potrzeb lokalnej gospodarki.

Podczas spotkania zaplanowano również debatę na temat perspektyw dotyczących odpowiedniego przygotowania zawodowego pracowników do oczekiwań przedsiębiorstw zlokalizowanych w województwie łódzkim.

Przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki, Zarząd ŁSSE oraz Łódzki Kurator Oświaty wręczą także statuetki Ministra Gospodarkii dyplomy dla najbardziej aktywnych przedsiębiorców ŁSSE w zakresie szkolnictwa zawodowego oraz współpracujących z nimi szkół oraz uczennic i uczniów.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego: imię, nazwisko, nazwę i adres reprezentowanej instytucji oraz numer kontaktowy na adres: szkolnictwo@sse.lodz.pl w terminie do 23 kwietnia br.

Agenda wydarzenia.

Zapraszamy do udziału w konferencji!

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY