S8-Inwestycje nam po drodze

06.05.2015

Zapraszamy Państwa na konferencję pn. „S8-Inwestycje nam po drodze”, która odbędzie się w dniu 14 maja (godz. 12.00-14.00) w Expo-Łódź (Al. Politechniki 4). 

Specjalne Strefy Ekonomiczne w Polsce od lat z powodzeniem przyciągają inwestorów zarówno krajowych jak i zagranicznych. O atrakcyjności danego obszaru decydują nie tylko zachęty inwestycyjne, ale również położenie i dostępne powiązania komunikacyjne, które stanowią kluczowy czynnik przy doborze odpowiedniej lokalizacji. 

S1, S3, S6, S7, S8, S69 to drogi ekspresowe, wokół których Specjalne Strefy Ekonomiczne będą oferowały grunty pod inwestycję dla sektora MŚP.
Przed władzami samorządowymi oraz specjalnymi strefami ekonomicznymi ulokowanymi wzdłuż tras szybkiego ruchu stoi ważne zadanie: spójne działania gospodarczo-inwestycyjne, dzięki którym pozyskane zostaną nowe projekty inwestycyjne, a co za tym idzie – stworzone nowe miejsca pracy.

Podczas konferencji „S8-Inwestycje nam po drodze”, na przykładzie trasy S8 – drogi ekspresowej pięciu województw i czterech specjalnych stref ekonomicznych – dowiemy się jakie dobre praktyki zostały już wdrożone przez samorządowców i jaki potencjał gospodarczy niesie za sobą lokalizacja wzdłuż trasy Wrocław-Łódź-Białystok.

Organizatorzy: Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” Sp. z o.o., Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonimiczna S.A. i Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

Wszystkich chętnych zachęcamy do udziału. Potwierdzenia obecności prosimy przesyłać do 8 maja na adres s8@sse.lodz.pl 

Agenda wydarzenia

Zapraszamy!

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY