Efektywna polityka szkoleniowa – wyzwania biznesowe dla HR

25.05.2015

Już 11 czerwca w ŁSSE konferencja dla HR organizowana przez firmę Respect we współpracy z ŁSSE S.A.. Serdecznie zapraszamy!

introCzy zdarza się Państwu realizować działania rozwojowe nieefektywne biznesowo? 

Jak często po udanym szkoleniu nie odnotowujecie Państwo żadnych pozytywnych rezultatów w pracy pracowników? Czy w Państwa organizacji procesy rozwojowe wspierają partnerstwo miedzy HRem a biznesem?
– tego typu pytania zadają sobie przedsiębiorstwa, dla których skuteczność realizowanych działań rozwojowych jest kluczowa w podnoszeniu efektywności organizacji.

Odpowiedzi na powyższe wyzwania znajdziecie Państwo podczas jedynej konferencji w Łodzi, dotyczącej najlepszych praktyk wdrażania wysokoefektywnej polityki szkoleniowej. Organizatorem jest firma Respect oraz Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.. Prelegentami konferencji są uznani eksperci i menedżerowie, posiadający kilkunastoletnie doświadczenie w biznesie. Konferencja będzie wyjątkową okazją do wymiany doświadczeń między przedstawicielami branży HR a także spotkania z Panem Pawłem Kopijerem, który jest najbardziej znanym w Polsce ekspertem w dziedzinie szkoleń, autorem modelu SEB (narzędzi wspierających procesy szkoleniowe i oceny ich efektywności) oraz Ogólnopolskich Badań Benchmarków Efektywności Polityki Szkoleniowej.

Podczas Konferencji otrzymacie Państwo m.in. odpowiedzi na pytania jak realizować efektywne biznesowo działania rozwojowe oraz jakie są najlepsze praktyki odnośnie zmian w polityce szkoleniowej.
Poznacie Państwo innowacyjną metodologię zarządzania projektem szkoleniowym nastawionym na rezultaty biznesowe oraz otrzymacie narzędzia niezbędne do budowania partnerstwa HRu z biznesem. Dodatkowo udział w warsztacie poprowadzonym przez Pawła Kopijera pozwoli Państwu określić optymalny sposób podniesienia efektywności procesów rozwojowych w organizacji oraz umożliwi łatwą identyfikację potencjału rozwojowego własnego systemu szkoleń.

Elementem wprowadzającym uczestników konferencji w świat efektywnej polityki szkoleniowej będzie prezentacja oraz omówienie wyników Badań Benchmarków Efektywności Polityki Szkoleniowej wśród inwestorów z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (ŁSSE) w roku 2014. Badanie Benchmarków TDi jest innowacyjnym badaniem na rynku w Polsce a ŁSSE stała się prekursorem tych badań w strefach ekonomicznych. Podczas tego wystąpienia zostanie zaprezentowana obecna kondycja polityki szkoleniowej wśród Inwestorów ŁSSE na tle rynku ogólnopolskiego oraz jej najsłabsze ogniwa uniemożliwiające efektywną realizację planów rozwojowych. Na podstawie tych danych omówimy wynikające z nich wnioski oraz rekomendację rozwiązań. W trakcie konferencji będziecie Państwo mogli wziąć udział w Badaniu Benchmarków TDI w edycji 2015.

Konferencja „Efektywna polityka szkoleniowa – wyzwanie biznesowe dla HRu”, odbędzie się 11 czerwca 2015 w Fabryce Grohmana ŁSSE S.A. na ul. Tymienieckiego 22/24. Start o godzinie 10.00. Adresowana jest do Menedżerów i Specjalistów HR oraz osób zajmujących się polityką rozwojową w organizacji w województwie łódzkim.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji do 29.05.2015. W tym celu należy wysłać na adres email k.anglart@respect-ds.pl swoje Imię i Nazwisko, nazwę firmy oraz zajmowane stanowisko. W temacie wiadomości prosimy wpisać „zgłoszenie na konferencję Efektywna polityka szkoleniowa – wyzwanie biznesowe dla HRu”.
Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

UWAGA KONKURS!!!! Wśród uczestników konferencji zostanie rozlosowany czytnik ebook.

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Więcej informacji na stronie http://www.respect-ds.pl/#324

 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY