Łódzki Rajd Przedsiębiorców

27.05.2015

Już kolejny raz mamy zaszczyt zachęcić Państwa do udziału w Łódzkim Rajdzie Przedsiębiorców organizowanym przez Łódzką Izbę Przemysłowo-Handlową.

Wydarzenie to aktywny sposób spędzenia czasu wolnego, integracja z pozostałymi uczestnikami, ciekawe zadania, świetna zabawa, ale przede wszystkim wsparcie Fundacji Gajusz, która prowadzi hospicjum dla dzieci.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., jako uczestnik poprzedniej edycji, i w tym roku chętnie wystawi swoją drużynę. „Rajd jest świetną okazją do integracji łódzkiego środowiska gospodarczego. I nie liczy się w nim wynik, prędkość, czy marka samochodu, ale dobra zabawa przy kolejnych zadaniach i szczytny cel na mecie. Dlatego warto wziąć w nim udział!” – zachęca Tomasz Sadzyński, Prezes Zarządu ŁSSE S.A.

Rajd nie jest wyścigiem, nie wymaga ani jazdy na czas, ani specjalnych umiejętności, ani tym bardziej wyczynowych samochodów – to zabawa polegająca na pokonywaniu trasy wg opisu i zaliczaniu kolejnych zabawnych konkurencji, które są przede wszystkim zabawą dla uczestników.

Rajd to też cel charytatywny – podczas finału prowadzona będzie licytacja i zbiórka na rzecz Fundacji GAJUSZ, prowadzącej Hospicjum dla dzieci.

Finał Rajdu to nie tylko wręczenie pucharów Wojewody, Marszałka Województwa i Prezydenta Miasta Łodzi – ale też rozmaite konkurencje finałowe, koncert gwiazdy wieczoru (w tym roku Michał Milowicz) i wspaniała okazja na integrację i nawiązanie nowych kontaktów.

Termin: 13 czerwca 2015 (sobota)
Start: Urząd Miasta Łodzi
Meta: Hotel Grzegorzewski w Tuszynie (impreza plenerowa)
Szczegóły: www.rajdprzedsiebiorcow.pl Rejestracja załóg: m.nowak@izba.lodz.plZgłoszenia załóg: do 30.05 2015 r. (decyduje kolejność zgłoszeń)

 

Szanowni Państwo, raz jeszcze zachęcamy i do zobaczenia na starcie, na trasie, bądź na mecie!

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY