Razem promujmy Łódzkie!

02.06.2015

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zachęca do wzięcia udziału w konkursie „pro-jek-TY!”. Mieszkańcy tworzą portal o regionie, promujący ciekawe miejsca oraz rozwiązania z Łódzkiego.

promuje lodzkie
Serwis promujelodzkie.pl zbiera dobre pomysły z całego województwa. Dzięki niemu możecie łatwo nagłośnić swoje działania i pochwalić się sukcesami. Dobre pomysły będą najlepszą promocją regionu. A autorzy najlepszych otrzymają zestawy nagród inspirowane filozofią design thinking.

Jak to działa?

1. Co jest grane?
Zbieramy wieści z całego województwa. Świetne miejsca, super imprezy, ekstra pomysły… Wiesz, co, gdzie i kiedy „dzieje się”? Nie czekaj – zgłoś temat i nagłaśniaj Łódzkie z nami!

2. Daj cynk
Podziel się z innymi – informuj szeroko o dobrych pomysłach. Zaproś znajomych i nieznajomych. Podaj dalej dobre info!

3. Wrzuć na stronę
Wejdź na stronę www.promujelodzkie.pl, krótko opisz temat, wrzuć fotki (jak masz 😉 i dołącz do ekipy, która dzieli się dobrymi pomysłami!

4. Łap nagrody

Ciekawe wpisy wygrywają nagrody. Dziel się pomysłami, promuj Łódzkie z nami, ciesz się super-gadżetami.


Jakie projekty mogę zgłosić?
 Pożyteczna instytucja? Wydarzenie kulturalne? Ciekawa budowa? Pomysłowy szlak? Innowacyjny produkt? Inspirujące spotkanie? Fantastyczne miejsce? Znany człowiek? Wszystko jest możliwe, bo design thinking łączy ludzi i dyscypliny. Zgłaszać można zarówno tak same koncepcje, jak i już zrealizowane projekty. Zarówno przez firmy czy instytucje, jak i indywidualne czy oddolne inicjatywy obywatelskie. Dajcie poznać dobre pomysły i projekty! Do dzieła!

Dla zwycięzców konkursu „pro-jek-TY! przewidziano nagrody. Spośród wszystkich wpisów zgłoszonych podczas trwania konkursu dwadzieścia najlepszych zostanie nagrodzone zestawami upominków.

Konkurs potrwa do 15 czerwca 2015 roku.

 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY