Spotkania B2B z przedsiębiorcami z Chin w ŁSSE!

02.06.2015

Serdecznie zapraszamy na branżowe, bezpłatne spotkania w formule B2B z przedsiębiorcami z Chin, które odbędą się 5 czerwca 2015 r. (piątek) o godz. 10.00, w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Fabryka Grohmana), Łódź, ul. Tymienieckiego 22/24.

Spotkania będą miały miejsce przy okazji misji gospodarczej organizowanej przez EUPIC – European Union Project Innovation Center w Chengdu, w prowincji Syczuan w Chinach, Enterprise Europe Network (EEN) West China, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego oraz Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną.

EUPIC jest organizacją, w której mieści się siedziba Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego i Miasta Łódź w Chengdu, z którą Urząd Marszałkowski ściśle współpracuje.
Misja jest niepowtarzalną okazją do zawarcia nowych kontaktów z przedsiębiorstwami chińskimi. Rynek chiński jest niezwykle perspektywiczny, stwarza możliwości dużej ekspansji, tym bardziej, że wszelkie działania firm z naszego województwa są teraz wzmacniane i wspierane przez Regionalne Biuro w Chengdu. Warto wykorzystać możliwość udziału w spotkaniach z tak dużą ilością chińskich firm (około 100 firm chińskich zapowiedziało udział w misji) oraz ze względu na fakt, iż tak duże wydarzenie odbywa się na miejscu w Łodzi.

Przedsiębiorstwa z Chin są zainteresowane znalezieniem w Polsce i Województwie Łódzkim partnerów do współpracy handlowej reprezentujących następujące branże: spożywczą, nowoczesnego rolnictwa, high-tech, nowych technologii, energii odnawialnych, ochrony środowiska.

AGENDA WYDARZENIA:
10:00-11:30 Inauguracja, prezentacje
11:30-13:00 Lunch
13:00-16:00 Spotkania B2B
19:00-21:00 Gala Dinner

Firmy zainteresowane spotkaniem prosimy o rejestrację poprzez platformę matchmakingową (termin rejestracji uczestników 1-31.05)
https://www.b2match.eu/west-china-delegation-2015/

 

Ilość miejsc jest ograniczona.

 

EUPIC

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY