Chińscy dziennikarze w ŁSSE

12.06.2015

11 czerwca Łódzką SSE S.A. odwiedziła delegacja chińskich dziennikarzy. Goście mieli okazję zapoznać się z możliwościami inwestycyjnymi oferowanymi przez Strefę oraz Region Łódzki.

W skład delegacji wchodzili przedstawiciele: Chińskiej Agencji Prasowej, Renmin Ribao (Dziennik Ludowy), China Daily, tygodnika Caixin, tygodnika Caijing oraz Agencji Prasowej Xinhua.

 

Czerwiec w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej to szereg wydarzeń związanych z Państwem Środka. W tym miesiącu mieliśmy już okazję gościć w ŁSSE delegacje ponad 50 firm z Chin Zachodnich, która odwiedziła Łódź w ramach zorganizowanej przez EU Project Innovation Center w Chengdu misji gospodarczej.

Kolejne wydarzenia:
16 czerwca – szkolenie pt. Planowanie i organizacja eksportu do Chin oraz ochrona znaku towarowego w Chinach organizowane w ramach cyklu szkoleń Urzędu Marszałkowskiego oraz Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. dla przedsiębiorców z Regionu Łódzkiego, zainteresowanych eksportem do Chin.
18 czerwca – wizyta 50-osobowej chińskiej delegacji przedsiębiorców z Prowincji Lioaning.
28-29 czerwca – III Forum Regionalne Polska-Chiny, które będzie okazją do wymiany doświadczeń w zakresie współpracy między krajami. W wydarzeniu weźmie udział wielu znamienitych gości oraz ekspertów, a omawiane tematy dotyczyć będą m. in.: transportu, nowoczesnego zarządzania miastem i regionem, promocją biznesu i turystyki oraz wymiany edukacyjnej.

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY