Efektywna polityka szkoleniowa- wyzwanie biznesowe dla HR

15.06.2015

11 czerwca w siedzibie Łódzkiej SSE odbyła się konferencja „Efektywna polityka szkoleniowa- wyzwanie biznesowe dla HRu”. Głównym pomysłodawcą oraz organizatorem wydarzenia była firma doradczo-szkoleniowa RESPECT, która wspólnie z ŁSSE przygotowała oryginalną oprawę konferencji oraz interesujący merytorycznie program.

Uczestnikami byli menedżerowie i specjaliści z obszaru zarządzania rozwojem pracowników oraz przedstawiciele biznesu. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła firma Wolters Kluwer. Konferencja odbyła się pofabrycznej odrestaurowanej scenerii, gdzie nie bez przyczyny unosił się zapach świeżej mięty, która była jednym z głównych motywów wydarzenia. A to wszystko na rzecz nowego cyklu spotkań HR „Poczuje miętę do biznesu”, który otworzyła niniejsza konferencja. Jak wskazuje nazwa cyklu, spotkania będą tematycznie powiązane z efektywnością biznesową działań HR.

P6110802 P6110902 P6110977
W imieniu całego zespołu Respect oraz ŁSSE chcemy podziękować wszystkim uczestnikom, gościom oraz Patronowi Medialnemu firmie Wolters Kluwer za przyjęcie zaproszenia oraz uczestnictwo w konferencji „Efektywna polityka szkoleniowa – wyzwanie biznesowe dla HRu”.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami z konferencji

 

Zdjęcia: Respect 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY