ŁSSE na Europejskim Forum Gospodarczym

26.08.2015

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. zaprasza na wystąpienie Mateusza Grzesiaka pt. „LIDER PRZYSZŁOŚCI” w dniu 28 września 2015 r., godz. 16.00, Hala IV w hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi przy ul. Łąkowej 29.

mg

Wystąpienie jest wydarzeniem organizowanym przez ŁSSE S.A. w ramach VIII Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2015. Mateusz Grzesiak to utalentowany trener rozwoju osobistego. Jeden z najpopularniejszych coach-ów w Polsce. Z jego pomocy korzystają biznesmeni, gwiazdy i dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie. Charyzmatyczny mówca, świetny technik i praktyk, znawca ośmiu języków obcych. 

W ubiegłym roku wysłuchało go ponad 14 milionów ludzi.

W swoim dorobku ma 13 tysięcy godzin spędzonych na nauczaniu innych.

14 600 osób uczestniczyło w jego szkoleniach.

W ramach Europejskiego  Forum Gospodarczego  Mateusz Grzesiak  poprowadzi warsztaty „Lider Przyszłości”, podczas których wyjaśni: jak skutecznie  zaangażować innych do działania, jak uniknąć niespójności w komunikacji i panować nad swoim wpływem na innych, na co trzeba zwrócić uwagę w trakcie dawania informacji zwrotnej (feedbacku) oraz jak utrzymać jakość komunikacji na najwyższym poziomie.

Prezentacja będzie zawierała w sobie szereg narzędzi potrzebnych menedżerowi, aby działał z zgodnie z zasadami nowoczesnego przywództwa:
– piramida motywacji – jak działa motywacja w ujęciu najnowszych trendów i jak skutecznie zaangażować innych do działania,
– komunikacja świadoma i nieświadoma – co warto sobie uświadomić, aby uniknąć niespójności w komunikacji i panować nad swoim wpływem na innych,
– zasady precyzyjnej komunikacji – na co trzeba zwrócić uwagę w trakcie dawania feedbacku, aby został przyjęty i wdrożony do działania,
– zasady komunikacji w sytuacjach stresowych – na co trzeba zwrócić uwagę w sytuacjach wysokiego ryzyka utracenia kontroli nad sobą, aby utrzymać jakość komunikacji na najwyższym poziomie.

Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu i zdobądź nowe spojrzenie na to co już robisz lub dopiero planujesz. Postaw na swój rozwój osobisty!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsce prosimy o potwierdzenie przybycia do 23.09.2015 r. poprzez formularz zgłoszeniowy: http://www.efg2015.pl/rejestracja.html

Zachęcamy do zapoznania się z działalnością Mateusza Grzesiaka

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY