Spotkania B2B z firmami z Ningbo (Chiny)

16.09.2015

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. we współpracy z Urzędem Marszałkowskim woj. łódzkiego oraz Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z przedsiębiorcami z Chin. Tym razem będziemy gościć delegację biznesową z miasta Ningbo.

W skład delegacji wejdą przedstawiciele 24 firm reprezentujący sektory: zarządzanie odpadami, recycling (waste-to-energy), budownictwo, infrastruktura, budownictwo drogowe, nieruchomości, turystyka, e-commerce, sprzęt medyczny (dentystyczny), oświetlenie, części samochodowe, napędy elektrycne, elektronika, odnawialne źródła energii, fotowoltaika, systemy solarne, mierniki przepływowe (woda, gaz, C.O.), a takżeprzemysł lekki, odzieżowy i tekstylia, opakowania, akcesoria do telefonów komórkowych, sektor spożywczy (owoce w puszkach).
Pełny opis firm biorących udział w spotkaniach matchmakingowych znajdziecie Państwo na stronie: www.gochina.gov.pl/Lodz-Ningbo_Business_Conference_2015 

 

Wierzymy, że będzie to doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów i poznania przyszłych partnerów biznesowych.Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

Spotkanie odbędzie się 25 września 2015 (piątek) w godz. 8:30-12:30 w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. (Fabryka Grohmana) przy ul. Tymienieckiego 22/24, w Łodzi.

Chętnych prosimy o rejestrację elektroniczną pod adresem www.gochina.gov.pl/Ningbo2015_B2B w nieprzekraczalnym terminie do 23 września 2015 r.

UDZIAŁ W SPOTKANIACH JEST BEZPŁATNY!

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY