Business Mixer Łódzkiej SSE po raz trzeci

30.11.2015

3 grudnia br. w Fabryce Grohmana już po raz trzeci odbędzie się Business Mixer Łódzkiej SSE organizowany we współpracy z Izbami Gospodarczymi. 

Business Mixer to wydarzenie, podczas którego przedsiębiorcy biorą udział w serii bezpośrednich spotkań przy okrągłych stolikach i w kilka minut prezentują działalność swojej firmy oraz nawiązują kontakty z potencjalnymi kooperantami, partnerami, dostawcami i klientami.

Wydarzenie składa się z dwóch części:
– część mixerowa: 4 rundy przy okrągłych stolikach,
– część netoworkingowa: czas na nawiązanie nowych kontaktów oraz dalsze rozmowy z poznanymi wcześniej przedsiębiorcami.

Partnerami trzeciej edycji wydarzenia są:
– Amerykańska Izba Handlowa w Polsce,
– Francusko-Polska Izba Gospodarcza,
– Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce,
– Business Centre Club.

– Podczas poprzednich dwóch edycji spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem praktycznie wszystkich branż, jak również bardzo pozytywnym odbiorem wydarzenia przez naszych gości – mówi Tomasz Sadzyński, Prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – Poprzednie edycje w liczbach, to około 200 firm w części mixerowej, oraz około 300 gości podczas sesji networkingowej. Taka forma nawiązywania kontaktów biznesowych była już w Łodzi praktykowana, ale nie taką skalę. Tego dnia, Łódź odwiedzają firmy z dziewięciu województw. Dlatego, od 2015 roku, dzięki pomocy i zaangażowaniu Międzynarodowych Izb Gospodarczych, ŁSSE S.A. organizuje dwie edycji rocznie – wiosenną i jesienną.

Wydarzenie ma na celu nawiązanie nowych kontaktów, zarówno podczas wydarzenia, jak i po jego zakończeniu. W tym celu, ŁSSE S.A. przygotowała dla uczestników dedykowaną aplikację, która po wydarzeniu umożliwi przedsiębiorcom łatwe zarządzanie kontaktami do osób uczestniczących w Business Mixerze.

    Sponsor Główny
    nsg
    

Sponsorzy Wspierający

 bank     Chudzik     dachser   ecovis   master

Więcej informacji o wydarzeniu oraz relacje z poprzednich edycji na stronie Business Mixera Łódzkiej SSE. Zapraszamy!

Więcej o Sponsorach wydarzenia. 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY