Kolejny Business Mixer Łódzkiej SSE za nami!

04.12.2015

3 grudnia w Fabryce Grohmana Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. odbyła się trzecia edycja Business Mixera Łódzkiej SSE.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Izbami Gospodarczymi i Sponsorami. Podczas Mixera około 150 firm wzięło udział w serii bezpośrednich spotkań wraz z innymi przedsiębiorcami przy okrągłych stolikach. Znaleźli się wśród nich przedstawiciele instytucji otoczenia biznesowego z Łodzi, Inwestorzy i Partnerzy Łódzkiej SSE, firmy członkowskie Izb Partenerskich. Była to idealna szansa, aby zaprezentować firmę, wymienić się wizytówkami, zawrzeć nowe kontakty oraz opowiedzieć zarówno o poszukiwanych, jak i dostarczanych usługach.

 

1234567 Facebook 2 Facebook 3

„Business Mixer Łódzkiej SSE organizujemy już po raz trzeci. Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem firm z wielu branż. Znamy już przedsiębiorców, które na pewno wezmą udział w kolejnej edycji, ponieważ nie udało im się być z nami teraz. To potwierdza, że tego typu „szybkie randki” biznesowe są ciekawą i potrzebną formą nawiązywania kontaktów” – mówi Tomasz Sadzyński, Prezes ŁSSE S.A. –„Dodatkowo, każde kolejne wydarzenie staramy się ulepszać i wzbogacać zgodnie z sugestiami uczestników. Tym razem udoskonaliliśmy m.in. aplikację Mixer – narzędzie, które pozwala w łatwy sposób zarządzać kontaktami do uczestników tej edycji”.

 

Faceook4 Facebook5 Facebook6

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.mixersse.pl

 

Partnerzy trzeciej edycji Business Mixera Łódzkiej SSE:

partner1 partner2 partner3 partner4

 

Sponsor Główny:

glownysponsor

Sponsor Wspierający:

wspierjacy5     wspierajacy3     wspierajacy2
wspierajacy1     wspierajacy4

 

Do zobaczenia podczas kolejnej edycji w 2016 r.!

 

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY