Bawarsko-Polski Wieczór Świąteczny w Monachium

10.12.2015

Ponad 200 przedstawicieli zarządów firm z Niemiec i Polski, władz, instytucji i biznesu wzięło udział w spotkaniu na Zamku Nymphenburg w Monachium (stolica Bawarii).

Gości przywitał minister-radca dr Jacek Robak, Kierownik Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Federalnej Niemiec oraz Pan Alexander Diekmann, członek Zarządu Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK). Wydarzenie zakończyło obchody 20-lecia istnienia AHK. Tomasz Sadzyński, Prezes ŁSSE S.A., podziękował za dotychczasową współpracę i podsumował silne relacje polsko-niemieckie w kontekście biznesowym oraz zachęcał do kolejnych inwestycji w Łodzi i Regionie Łódzkim. Na zaproszenie ŁSSE S.A. udział w wydarzeniu wzięła również Hanna Zdanowska, Prezydent Miasta Łodzi oraz przedstawiciele łódzkiego portu lotniczego im. W. Reymonta. Podczas wydarzenia podkreślaliśmy, że od kiedy mamy codzienne połączenia lotnicze Łódź-Monachium, dzieli nas jedynie 80 minut.

Wydarzenie uświetnił koncert Voytka Proniewicza (skrzypce) i Wojciecha Waleczka (fortepian). ŁSSE S.A. była Partnerem wydarzenia, które zorganizowane zostało przez AHK (Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową) oraz Wydział Promocji, Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Berlinie.

Podczas wizyty w Monachium, Hanna Zdanowska, Prezydent Miasta Łodzi, Tomasz Sadzyński, Prezes ŁSSE S.A. oraz Urszula Woeltjen, Przedstawiciel ŁSSE S.A. na kraje niemieckojęzyczne, spotkali się również z Konsulem Generalnym RP w Monachium, Andrzejem Osiakiem, który dla delegacji zorganizował dodatkowe spotkania z niemiecką gospodarką i biznesem.

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY