Bank Zachodni WBK

17.12.2015

Bankowość Korporacyjna Banku Zachodniego WBK

Bank Zachodni WBK zawdzięcza wysoką pozycję na polskim rynku znakomitym wynikom osiąganym konsekwentnie w ostatnich latach. Dzięki przynależności do Grupy Santander możemy zaoferować naszym Klientom dostęp do innowacyjnych produktów i nowych rynków. W połączeniu z naszym lokalnym modelem obsługi Klienta daje to nam silną i wyjątkową pozycję na polskim rynku.

Wiemy, że dla firm niezwykle ważne jest zaufanie do banku, z którym współpracują. Dlatego Bank Zachodni WBK, poprzez Centrum Bankowości Korporacyjnej w Łodzi, oferuje rozwiązania i produkty wysokiej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów biznesowych – co umożliwia rozwój każdego przedsiębiorstwa. Dzięki dedykowanemu zespołowi opiekunów Klienta utrzymujemy stały kontakt z naszymi Klientami, aby dokładnie poznać specyfikę ich działalności i móc na bieżąco reagować na ich potrzeby.

Jesteśmy częścią globalnej grupy finansowej. Grupa Santander obsługuje Klientów zarówno w Europie, jak i krajach Ameryki Płn. i Pd.

Mapa 450x300 4

Poza produktami finansowania, bankowości transakcyjnej, czy faktoringu i leasingu, oferujemy naszym Klientom unikatowe rozwiązania biznesowe takie jak Portal SantanderTrade.com, zawierający informacje dotyczące organizacji handlu zagranicznego i umożliwiający Klientom dostęp do 25 tys. raportów rynkowych ze 186 krajów.

Puzzle 450x300 3

Kontakt – dyrektor Centrum Bankowości Korporacyjnej w Łodzi, Piotr Ganowicz
Piotr.Ganowicz@bzwbk.pl,
42 677 9771, 601 284 639
ul. Piłsudskiego 76, 90-330 Łódź

BANK ZACHODNI WBK. TWOJE POMYSŁY BIZNESOWE WYMAGAJĄ SKUTECZNEGO WSPARCIA

Przywiązujemy dużą wagę do zarządzania relacjami, które stanowią kluczową część naszej działalności. Naszym celem jest zrozumienie charakteru prowadzonej przez Pańswta działalności, co przekłada się na oferowane przez nas produkty:

Finansowanie:

– kredyty obrotowe,  inwestycyjne, unijne i preferencyjne
– poręczenia BGK oraz poręczenia de minimis,
– linie wielowalutowe, wielocelowe, wielopodmiotowe,
– limity na produkty trade finance, zabezpieczenie ryzyka kursowego i ryzyka stopy procentowej,
– Bankowość transakcyjna, trade finance i rozliczenia, usługi skarbowe:
– zarządzanie płynnością, ryzykiem walutowym, ryzykiem stopy procentowej

Leasing:
– leasing pojazdów, maszyn i urządzeń, nieruchomości,
– leasing nowoczesnych technologii.

Faktoring:
– Confirming® Finansowanie dostaw,
– finansowanie należności: faktoring z regresem i bez, faktoring eksportowy transakcje niestandardowe dopasowane do potrzeb, faktoring międzynarodowy.

 

Centrum Bankowości Korporacyjnej,
ul. Piłsudskiego 76,
90-330 Łódź.
Kontakt – dyrektor CBK w Łodzi – Piotr.Ganowicz@bzwbk.pl,
42 677 9771

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY