Spotkanie dot. India IT SHOW 2016

29.01.2016

W dniu 28 stycznia br. odbyło się spotkanie Prezesa ŁSSE S.A. Tomasza Sadzyńskiego z  Panem D. K. Sareen, Dyrektorem Zarządzającym Electronics and Computer Software Export Promotion Council oraz Panem Amit Lath, CEO & Managing Partner, Sharda Group of Companies (INTL) – ‎Sharda Group of Companies (Intl).

Tematem spotkania było zaproszenie skierowane do łódzkich firm, organizacji i instytucji zainteresowanych uczestnictwem w dużej, cyklicznej konferencji informatycznej – India IT SHOW 2016. Konferencja odbywa się w dniach 3-4 marca br. w Mumbaju (Indie). Jej organizatorem jest  Electronics and Computer Software Export Promotion Council (ESC), instytucja finansowana przez Rząd Indii więcej tutaj.

W Polsce jedynymi Partnerami tej konferencji są Sharda Group (reprezentowana przez Pana Amita Latha) oraz Fundacja Pro Progressio (reprezentowana przez Pana Witora Doktóra).

Uczestnictwo w Konferencji to doskonała okazja, by poznać bliżej biznes IT w Indiach i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Udział biorą w niej zarówno firmy z Indii jak i z 75 krajów. W trakcie dwóch dni konferencji odbywają się spotkania biznesowe, prezentacje, panele dyskusyjne oraz wieczorna kolacja połączona z networkingiem biznesowym.

Koszt udziału jednej osoby w konferencji wynosi 460 EUR (+23% VAT) od osoby . Organizatorzy przewidują pokrycie kosztów przelotu klasą ekonomiczną dla podmiotów zakwalifikowanych do uczestnictwa.

Aby wziąć udział w INDIA IT SHOW 2016 należy zarejestrować swój udział na stronie internetowej http://www.indiasoft.org/foreigndelegate/confirmation-form.html

Wszelkich informacji udziela:
Amit Lath
Sharda Group
E: amit@shardagroup.pl
M: +48 601 336 699

Wiktor Doktór
Fundacja Pro Progressio
E: wiktor.doktor@proprogressio.pl
M: +48 510 274 911

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY